Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Jastrzębia Góra: Domy mobilne – budowa

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Jastrzębia Góra: Profesjonalna budowa domów szkieletowych

Oferujemy domy mobilne przez cały rok, które nie wymagają pozwolenia na budowę, można je postawić w dowolnym miejscu i szybko przenieść.
W ostatnim dziesięcioleciu popularność domów mobilnych w Polsce powoli, ale nieubłaganie wzrasta ze względu na wzrost poziomu życia dużej części społeczeństwa. Finanse ludzi, głównie tych mieszkających w średnich i dużych miastach, znacznie wzrosły, często w wyniku podjęcia większej ilości zadań lub bycia bardziej produktywnym – czasami obu.
W dzisiejszym świecie, gdzie życie toczy się coraz szybciej i wydaje się, że nie ma czasu na odpoczynek, ucieczka w spokojne miejsce na łonie natury staje się coraz bardziej atrakcyjna. Domy mobilne stały się popularną opcją wśród tych, którzy szukają sposobu na oderwanie się od uporczywego zgiełku – a to głównie z powodu wyjątkowej zalety domów mobilnych – ich szybkiego montażu!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom mamy nie tylko głęboko zakorzenioną pasję do tworzenia domów mobilnych, ale także dziesięciolecia doświadczenia w ich konstruowaniu. Bez względu na potrzeby klienta, możemy je urzeczywistnić. Dostosowujemy projekty do unikalnej wizji każdego klienta: jego wymarzonego domu mobilnego. A ponieważ poważnie podchodzimy do każdego szczegółu, jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować spersonalizowane domy mobilne. Wszystkie tworzone przez nas domy mobilne są jedyne w swoim rodzaju – w większości przypadków wyróżniają się ze względu na swoją wyjątkowość. Ich przyszli właściciele mają znaczący udział w procesie tworzenia, zapewniając, że są one kompletne ze wszystkimi udogodnieniami, których potrzebują. Możesz być pewien, że jesteśmy bardzo zaangażowani w każdy projekt, dostarczając nasze doświadczenie, wiedzę, którą zdobyliśmy i mnóstwo entuzjazmu dla naszej pracy.

Domek mobilny
Domek mobilny

W Jastrzębia Góra bywamy często z uwagi na dużą liczbę interesantów!

Dbamy o to, aby domek mobilny został przetransportowany na Państwa działkę bezpiecznie i ze spełnieniem wszystkich niezbędnych wymogów prawnych i pozwoleń. Zapewniamy ubezpieczoną usługę z licencjonowanym pilotem towarzyszącym ciężarówce w podróży. Pilot podejmuje środki ostrożności, aby w razie potrzeby zatrzymać ruch na okolicznych drogach, zanim naczepa będzie mogła podjechać jak najbliżej wjazdu na działkę. Aby przenieść dom z przyczepy, często używa się małego ciągnika, ponieważ jest on bardziej zwrotny ze względu na swoje rozmiary i skrętność. Ważne jest, aby zadbać o utwardzenie nawierzchni, ponieważ dom jest dobrze ocieplony, a po umeblowaniu może ważyć nawet 10 000 kilogramów. Należy pamiętać, że wejście powinno być co najmniej o metr szersze niż domek ze względów bezpieczeństwa.

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Jastrzębia Góra? SKONTAKTUJ SIĘ!

Budowa domu mobilnego trwa około trzech miesięcy, choć okres ten może się różnić w zależności od wielkości i modelu domu, jakości wykończenia oraz ewentualnego dodatkowego wyposażenia. Dodatkowo ilość przyjętych zamówień, w tym tych czekających w kolejce, również może wpłynąć na to, jak długo to potrwa. Warto zauważyć, że najwięcej zamówień przyjmowanych jest w okresie wiosennym i letnim.
W ostatnim czasie, ze względu na wysoką inflację i brak materiałów budowlanych, ograniczenia kredytowe i szorstki rynek nieruchomości, ludzie musieli porzucić swoje plany budowy własnego domu – niezależnie od jego wielkości. Domy mobilne oferują rozwiązanie tego problemu, pozwalając na szybki i bezstresowy proces budowy, który dodatkowo wiąże się z ustalonym budżetem! Ekscytujące, prawda?