Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Domek L – Mobilny Domek 35m2 całoroczny

Powierzchnia całkowita: 30 do 35 m²2900zł/m2

Domek z przeznaczeniem: do zamieszkania, z 2 sypialniami, salonem z kuchnią i łazienką oraz ewentualną loggią

Nowość! Wersja L + 2 zamykane antresole = ~ 50m2

W obliczu prawa jest to nadal domek parterowy, a bryła w obrysie ma 35m2 - czyli jest to domek mobilny na zgłoszenie

Jest to unikalny, nietypowy projekt – niedostępny u innych producentów w Europie. Wycena i rzuty architektoniczne – po kontakcie.

35m2 to powierzchnia spełniająca liczne potrzebyDomek 35m2 całoroczny

Dlaczego całoroczny dom 35m2 jest tak popularny wśród naszych Klientów? Dlaczego warto postawić właśnie na metraż dochodzący do 35m2? Klienci doceniający zalety domków mobilnych dążą do zaspokojenia 4 głównych czynników: funkcjonalność, symetria, doświetlenie wnętrza, intymność. Dysponując powierzchnią domu mobilnego od 30 do 35m2 jesteśmy w stanie zapewnić te cechy, czego niestety nie można powiedzieć o domkach z mniejszym metrażem. Wyjaśnijmy jak produkowany przez nas całoroczny domek 35m2 spełnia te wymagania.

Funkcjonalność domku mobilnego 35m2:  Skoro domek będzie zamieszkiwany całorocznie, naturalnie pojawia się potrzeba przechowania wszelkich zgromadzonych rzeczy niezależnie od pory roku czy sezonu – od sezonowych ubrań i obuwia, po ozdoby świąteczne. Na takim metrażu jesteśmy w stanie zapewnić zasobne miejsca do przechowywania, zlokalizowane “w każdym kąciku” przy jednoczesnym zachowaniu ładu.

Symetria układu pomieszczeń w domku mobilnym 35m2: Powierzchnia 35m2 pozwala nam na logiczne, użyteczne i przede wszystkim rozsądne rozplanowanie pomieszczeń – zgodnie z naszymi potrzebami, a te są różne. Rodzina 2+2 ma całkowicie inne oczekiwania od emerytów czy bezdzietnego małżeństwa. Jak widać na proponowanych rzutach na tej stronie (poniżej), jesteśmy w stanie przykładowo bez problemu zapewnić dwa niezależnie pokoje dla każdej z naszych pociech, a nawet 3 niezależne sypialnie! Przy jednym dziecku możemy przygotować większą sypialnie dla rodziców i mniejszą dla dziecka – przy czym nasza pociecha, wedle gustu, może sąsiadować z nami lub być położona na przeciwległym biegunie zapewniając prywatność. W przypadku całorocznego domku mobilnego 35m2, Klienci najczęściej dążą do uzyskania przestronnego salonu w centralnej części domku, z którego najczęściej rozpościera się widok… o tym dalej 🙂

Optymalne doświetlenie: Domek 35m2 pozwala na wkomponowanie względnie dużej liczby okien, najczęściej z ogromnym przeszkleniem w salonie zapewniającym stały kontakt z przyrodą, skuteczne dogrzewanie pomieszczeń przez słońce w okresie grzewczym oraz szybkie wietrzenie w okresie letnim. 

Intymność w domku mobilnym 35m2: Odrębne, zamykane pomieszczenia pozwalają na komfortowe odseparowanie prywatnej strefy od tej “wizytowej” – możesz bez problemu przyjmować znajomych.

Prosimy także obejrzeć na dole strony filmik – Wirtualny spacerWizualizacje domku 30 - 35m2

Domek L0 – z 2 sypialniami
Domek L2 – z 2 sypialniami i loggią

Animowane widoki domku mobilnego do 35m2Wirtualny spacer

Domek L0 – z 2 sypialniami
Domek L2 – z 2 sypialniami i loggią

RzutyDomki L (30 - 35m2)

Domek L0
Domek L2
Domek L3
Domek L4
Domek L6
Domek L7

Nowość! Tylko w MobildomNowość! Wersja L + 2 zamykane antresole = ~ 50m2

W obliczu prawa jest to nadal domek parterowy, a bryła w obrysie ma 35m2 - czyli jest to domek mobilny na zgłoszenie

Jest to unikalny, nietypowy projekt – niedostępny u innych producentów w Europie. Wycena i rzuty architektoniczne – po kontakcie.