Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

O nas

19 lat...

WłaścicielMarcin Dettlaff

Nazywam się Marcin Dettlaff i od 15 roku życia zajmuję się stolarstwem. To moja pasja, moje życie, moja praca.

Jestem właścicielem małej, lokalnej firmy z wieloletnim stażem na rynku. Tworzymy tu z miłości i szacunku do drewna. To właśnie ten materiał wykorzystujemy jako naturalny budulec. Wykonujemy projekty dla odbiorców indywidualnych oraz dla inwestorów w kraju i za granicą.

Na początku swej drogi zawodowej zdobywałem doświadczenie i szlify w tym trudnym fachu, doskonaląc swoje umiejętności i poznając możliwości jakie daje lite drewno, pracując u kogoś. Natomiast w roku 2008 zdecydowałem, że chcę stworzyć własne godne zaufania przedsiębiorstwo, w którym mógłbym zrealizować swoje marzenia, które stałoby się wizytówką moją i mojego miasta. W 2012 roku przekształciłem je w firmę Select Meble, budując solidną markę i gromadząc wokół ludzi takich jak ja, z energią i zapałem do pracy i tworzenia.

Domki mobilne zaczęły powstawać w 2017 roku w odpowiedzi na liczne prośby i pytania ze strony naszych klientów, od razu zyskując ich uznanie. Wykonaliśmy już tak wiele domków, że przestaliśmy je liczyć, a każdy z nich był inny jak różni są nasi Klienci.

Rozwój

Rozrastamy się, więc od 2020 roku marką Mobildom pomaga mi zarządzać doświadczona w międzynarodowych strukturach IKEA pani manager (Iwona Gandecka), była członkini zarządu polskiej spółki giełdowej Sfinks S.A., która z zapałem i talentem zajmuje się aranżacją wnętrz, a przede wszystkim będąc wcześniej jedną z naszych klientek, doskonale zna nasze produkty, o których może godzinami opowiadać.

Nasze domki zostały docenione także na rynkach zagranicznych. Znalazły swoich licznych, szczęśliwych nabywców w Holandii, Niemczech i nie tylko. W kraju tulipanów, wiatraków i rowerów posiadamy już swoje stałe biuro pośrednictwa w sprzedaży.  Planujemy otwarcie kolejnych. Wciąż udoskonalamy i zmieniamy nasze projekty. Nie ma granic, na których kończy się nasza wyobraźnia.

Szary domek mobilny

Dziękujemy za poświęcony czas na przeglądanie naszej strony !
Mamy nadzieję spotkać się przy podpisaniu umowy, na Wasz domek marzeń.