Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Basznia Dolna: Domy mobilne – budowa

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Profesjonalne budowanie domów mobilnych w miejscowości Basznia Dolna

Nasze zachwycające domki wykonane są z najlepszego drewna świerkowego, pozyskiwanego z lokalnego tartaku. Wybieramy tylko najwyższej klasy elementy drewniane, które zostały odpowiednio wysuszone i są wyjątkowo trwałe. Aby konstrukcje były mobilne, montujemy je na stalowym stelażu wyposażonym w koła. Domek spełnia każdą normę, jest wykonany z najlepszej jakości materiałów (rozwali Twoje skarpetki!) i jest ocieplony wełną mineralną, a dodatkowo posiada wszystkie niezbędne instalacje i komfortową wysokość wnętrza. Każdy domek jest dostosowany do indywidualnych potrzeb – układ pomieszczeń i kolorystyka jest omawiana z klientem. Chatka występuje w rozmiarach od 15m2 – choć ze względu na potrzeby transportowe największy pojedynczy moduł jest ograniczony do 4m szerokości i 12m długości. Ale nie martw się, moduły można łączyć ze sobą, tworząc większe i lepsze domki mobilne!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom nie tylko jesteśmy zainteresowani produkcją domów mobilnych, ale także posiadamy bogate doświadczenie w ich konstruowaniu. Dlatego można na nas polegać, że wykonamy wszystko, czego zażyczy sobie klient – niezależnie od jego wymagań. Zawsze personalizujemy projekty, aby spełnić specyficzną wizję każdego klienta – jego idealny dom mobilny. A ponieważ każdy szczegół jest dla nas ważny, z przyjemnością dostarczamy domy mobilne, które są absolutnie skrojone na miarę. Domy mobilne, które wykonujemy w naszej firmie, wszystkie są niebanalne – zwykle łączy je ich pojedynczość. Ich przyszli właściciele znacząco uczestniczą w procesie powstawania, dbając o to, by czuli się komfortowo i mieli wszystko, czego potrzebują. Możecie być Państwo pewni, że w każdy z tych projektów angażujemy się aktywnie, wnosząc nasze wieloletnie doświadczenie, zdobytą przez ten czas wiedzę i pełen entuzjazm do tego, co robimy.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Basznia Dolna bywamy często – to teren naszego działania!

Oferujemy transport domu mobilnego do miejsca, w którym znajduje się klient. Z reguły jest to poprzedzone oględzinami na miejscu. Spełnione są wszystkie wymogi prawne i pozwolenia, a transport jest ubezpieczony. Transportowi towarzyszy licencjonowany pilot. Kiedy ciężarówka przywozi domek mobilny na działkę, pilot zatrzymuje okoliczny ruch (jeśli jest to konieczne). Ciężarówka podjeżdża jak najbliżej wjazdu na działkę, po czym domek jest odczepiany od naczepy małym ciągnikiem, który ze względu na swoje gabaryty i skrętność jest bardziej zwrotny. Ważne jest, aby teren był utwardzony, ponieważ domek jest dobrze ocieplony i cięższy niż zwykle (masa własna to kilka ton, umeblowany może osiągnąć nawet 10 000 kg). Należy też zwrócić uwagę na szerokość wjazdu, który dla bezpieczeństwa powinien być przynajmniej o metr szerszy.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Basznia Dolna – ZADZWOŃ

Posiadając bazę zdjęć z naszej pracy, łatwiej jest wyobrazić sobie gotowy produkt wybranej opcji. Możemy również spersonalizować pewne aspekty, takie jak grubość izolacji ścian i dachu/podłogi, aby upewnić się, że Twój dom jest bezpieczny od elementów zewnętrznych, jak chcesz. Możemy zapewnić ogrzewanie elektryczne, podłogowe lub gazowe zgodnie z Twoimi wymaganiami, a naszym priorytetem jest zapewnienie Ci zadowolenia, dlatego zadbamy o takie szczegóły jak energooszczędne oświetlenie LED wewnątrz i na zewnątrz przyczepy. Dodatkowo mamy dla Ciebie dalsze wyposażenie do wyboru, np. meble, sprzęt AGD, sprzęt elektroniczny oraz klimatyzację czy rolety przeciwsłoneczne! Co ekscytujące – posiadamy własną stolarnię, umożliwiając Ci zamówienie mebli, które będą idealnie pasowały wraz z montażem – co drastycznie wpływa na całkowity czas realizacji zamówienia.