Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Tuchom: Domy mobilne – budowa

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Tuchom: Profesjonalne realizacje domów mobilnych

Odkryj swobodę całorocznego życia z naszymi domami mobilnymi – nie są wymagane żadne pozwolenia na budowę! Nasze domy można łatwo skonfigurować i przenieść w niemal dowolne miejsce, co zapewnia elastyczność w odkrywaniu nowych miejsc i cieszeniu się zmianą scenerii, kiedy tylko zechcesz. Wraz ze wzrostem standardu życia, coraz więcej osób poszukuje spokojnego miejsca na łonie natury, aby uciec od szybkiego tempa życia w dzisiejszych czasach. W tym miejscu z pomocą przychodzą nasze domy mobilne – oferują one szybki i wygodny sposób na cieszenie się spokojnym wypoczynkiem pośród piękna natury. Po co więc czekać? Rozpocznij swoją przygodę już dziś z naszymi łatwymi w montażu domkami mobilnymi!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nie możemy powstrzymać naszego podekscytowania, dzieląc się z wami niesamowitymi cechami naszego domku z drewna świerkowego! Nasze najwyższej jakości materiały drewniane pochodzą z zaprzyjaźnionego tartaku i są starannie suszone w celu zapewnienia maksymalnej trwałości. Najlepsze jest to, że nasz domek jest całkowicie mobilny i można go łatwo przemieszczać dzięki stalowej ramie z kółkami.

A to jeszcze nie wszystko! Nasz domek spełnia wszystkie standardy i jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, które z pewnością przekroczą Twoje oczekiwania. Dzięki kompletnym instalacjom, izolacji wełną mineralną i wygodnej wysokości wnętrza, możesz cieszyć się mieszkaniem w nim przez cały rok.

Ale czekaj, to nie wszystko! Każdy bungalow jest unikalnie dopasowany do Twojego indywidualnego zamówienia. Współpracujemy z Tobą, aby określić układ pomieszczeń i kolorystykę, aby zapewnić, że Twój wymarzony dom stanie się rzeczywistością. Nasze domki są dostępne w rozmiarach zaczynających się od 15 m2 i chociaż rozmiar każdego modułu jest ograniczony do 4 m szerokości i 12 m długości do celów transportowych, moduły można łączyć, tworząc większe mobilne domy. Zachwyć się nieskończonymi możliwościami naszego domku z drewna świerkowego!

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Tuchom bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Cieszymy się, że możemy zaoferować nasze niesamowite usługi transportu domów mobilnych! Upewnimy się, że wcześniej odwiedzimy Twoją lokalizację, aby upewnić się, że spełniamy wszystkie wymogi prawne i posiadamy niezbędne pozwolenia. Ponadto zapewniamy ubezpieczenie i licencjonowanego pilota towarzyszącego transportowi. Bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem, więc w razie potrzeby zatrzymamy nawet ruch na pobliskiej drodze. Nasz wykwalifikowany kierowca ciężarówki podjedzie tak blisko wjazdu na działkę, jak to tylko możliwe, i z pomocą małego ciągnika fachowo manewruje domem z naczepy. Upewnij się tylko, że chodnik jest utwardzony, ponieważ te całoroczne, dobrze izolowane domy mogą ważyć kilka ton! I nie zapomnij poszerzyć wjazdu o co najmniej metr, aby zwiększyć bezpieczeństwo. Dostarczmy Twój wymarzony dom w dobrym stylu – nie możemy się doczekać!

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Tuchom – ZADZWOŃ

Czy wiesz, że budowa domu mobilnego może zająć około trzech miesięcy? Cóż, to prawda! Należy jednak pamiętać, że jest to tylko szacunek i może się różnić w zależności od takich czynników jak rozmiar domu, wybrany model i pożądany poziom wykończenia. Dodatkowo, aktualny popyt na domy mobilne może mieć wpływ na harmonogram budowy, a największa liczba zamówień jest przyjmowana w miesiącach wiosennych i letnich.

W dzisiejszym świecie wysokiej inflacji budowa własnego domu może wydawać się nieosiągalnym marzeniem ze względu na stan rynku nieruchomości, brak materiałów budowlanych i ograniczenia kredytowe. Ale nie ma obawy! Domy mobilne oferują elastyczne i przyjazne dla budżetu rozwiązanie, które sprawia, że budowa domu jest łatwa i bezstresowa. Dodatkowo, całkowity koszt będzie znany z góry, więc nie ma potrzeby martwić się o przekroczenie budżetu.