Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Gdynia: Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kompleksowe budowanie domów mobilnych w miejscowości Gdynia

Nasze domki wykonane są z drewna świerkowego pochodzącego ze sprawdzonego tartaku. Drewno jest najwyższej klasy i jest starannie suszone, co gwarantuje jego długowieczność. Cała konstrukcja jest ruchoma dzięki umieszczeniu jej na stalowym stelażu i kółkach. Spełnia wszystkie normy i jest wykonana z najwyższej klasy materiałów wykończeniowych, dzięki czemu można ją zajmować przez cały rok. Każdy domek wykonywany jest na zamówienie z układem i kolorystyką omówioną z klientem. Domek dostępny jest w rozmiarach od 15m2, a wielkość pojedynczego modułu jest ograniczona do 4m szerokości i 12m długości ze względów transportowych, ale można łączyć wiele modułów w celu uzyskania większych domków mobilnych.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasz domek zbudowany jest z drewna świerkowego pochodzącego ze sprawdzonego tartaku, a do jego budowy wykorzystywane są tylko najwyższej jakości elementy drewniane, które zostały odpowiednio odwodnione dla maksymalnej wytrzymałości. Zbudowany jest na stalowym stelażu na kółkach, dzięki czemu jest przenośny i spełnia wszelkie normy, więc po umeblowaniu można w nim zamieszkać przez cały rok, ponieważ jest ocieplony wełną mineralną i wyposażony w kompletne udogodnienia oraz przytulną wysokość wewnętrzną. Każdy domek jest wykonywany na zamówienie według specyfikacji klienta, a układ i kolorystyka są ustalane z klientem. Domek mobilny jest dostępny w rozmiarach od 15m2, ale ze względu na konieczność transportu, szerokość i długość jednego modułu jest ograniczona do 4m na 12m. Można je jednak łączyć, tworząc większe domy mobilne.

W miejscowości Gdynia bywamy często – to teren naszego działania!

Jesteśmy odpowiedzialni za dostarczenie domu mobilnego do miejsca zamieszkania klienta. Wcześniej przeprowadzana jest wizyta na miejscu, aby upewnić się, że wszystkie kwestie prawne i pozwolenia są załatwione, a transport jest ubezpieczony. Transportowi towarzyszy certyfikowany pilot, który w razie potrzeby zatrzymuje ruch na drogach otaczających działkę. Następnie ciężarówka ustawia się jak najbliżej wjazdu na działkę i domek jest ściągany z naczepy, zazwyczaj przy pomocy małego ciągnika, który jest bardziej zwrotny, biorąc pod uwagę jego rozmiar i moment obrotowy. Istotne jest, aby teren został wyrównany przed przyjazdem domu, ponieważ jest on dobrze izolowany i może być dość ciężki, nawet przed pełnym umeblowaniem (waga pustego domu wynosi kilka ton, podczas gdy pełne umeblowanie może osiągnąć 10.000 kg). Zwróć uwagę na szerokość wjazdu; dla bezpieczeństwa powinien on być co najmniej o metr szerszy niż domek.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Gdynia – ZADZWOŃ

Nasza baza zdjęć pozwala na wizualizację efektu wybranego przez Państwa wariantu. Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o spełnienie Twoich potrzeb, czy to w zakresie izolacji, czy systemu ogrzewania – elektrycznego, podłogowego lub gazowego. Priorytetem jest dla nas Twoje zadowolenie i dbamy o takie szczegóły jak oświetlenie LED wewnątrz i na zewnątrz przyczepy. Do tego mamy do wyboru szereg opcjonalnych dodatków, takich jak meble, sprzęt AGD, urządzenia elektroniczne oraz klimatyzacja czy rolety przeciwsłoneczne! Co niesamowite, posiadamy własny warsztat stolarski, dzięki czemu możesz nabyć idealnie dopasowane meble, które możemy zmontować – co drastycznie skraca czas realizacji.