Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Kartuzy : Domy mobilne – budowa

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Profesjonalne stawianie domów mobilnych w miejscowości Kartuzy

Tworzymy domy mobilne bez konieczności uzyskiwania pozwoleń na budowę przez cały rok. Można je postawić praktycznie wszędzie i w każdej chwili można je przetransportować.
W drugiej dekadzie XXI wieku popularność mobilnych mieszkań w Polsce powoli, ale nieubłaganie wzrastała ze względu na wzrost poziomu życia dużej części społeczeństwa. Warunki pieniężne, szczególnie dla mieszkańców średnich i dużych miast, uległy znacznej poprawie. Wynikało to zazwyczaj z połączenia podejmowania dodatkowej pracy i bardziej produktywnej pracy.
W dzisiejszych czasach, kiedy życie toczy się w szybkim tempie i wydaje się, że nie ma chwili wytchnienia, pomysł ucieczki do spokojnego miejsca w przyrodzie staje się coraz bardziej atrakcyjny. Domy mobilne stały się ostatnio popularnym wyborem dla tych, którzy szukają sposobu na odpoczynek od zgiełku i hałasu – a to dzięki cudownej zalecie domów mobilnych, jaką jest to, że można je zbudować w krótkim czasie!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasz urokliwy domek zbudowany jest z drewna świerkowego, które pozyskujemy z rzetelnego tartaku. Stosujemy tylko najwyższej klasy elementy drewniane, które są suszone w profesjonalny sposób dla zwiększenia odporności. Cała konstrukcja spoczywa na mocnej stalowej ramie z kółkami, dzięki czemu jest całkowicie przenośna.
Absolutnie spełnia wszystkie normy i jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, więc z pewnością będziesz zadowolony z efektu końcowego! Jest on ocieplony wełną mineralną i posiada wszystkie niezbędne instalacje oraz wygodną wysokość wnętrza, więc będziesz mógł w nim przebywać o każdej porze roku.
Każdy domek jest wykonywany na zamówienie, zgodnie z życzeniem klienta, dlatego układ pomieszczeń i kolorystyka są z nim omawiane.
Nasze chatki występują w rozmiarach zaczynających się od 15m2, przy czym ze względu na konieczność transportu szerokość pojedynczego modułu jest ograniczona do 4m, a długość do 12m. Niemniej jednak różne moduły można łączyć, tworząc większe, mobilne domki.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Kartuzy bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Zanim zaczniemy budować Twój indywidualny dom mobilny, poświęcamy czas na dokładną ocenę Twoich osobistych potrzeb i oczekiwań. Możesz polegać na naszych profesjonalnych wskazówkach, aby znaleźć najlepsze możliwe opcje, które mają praktyczne zastosowanie i zmniejszają koszty produkcji. Ostateczny projekt będzie wynikiem naszej doskonałej współpracy i będzie dokładnie taki, jak go omówiliśmy.
Możesz wybrać wielkość swojego wymarzonego domu, układ pomieszczeń i okien oraz dowolną liczbę sypialni – nie jesteśmy ograniczeni do dostarczania gotowych wyborów z katalogu. Z naszą pomocą możesz dostosować wygląd i kolorystykę poszczególnych elementów – dachu, ścian, podłogi. Zrealizowaliśmy już wiele projektów, dlatego większość koncepcji, z którymi przychodzą do nas klienci, można zrealizować, oglądając zdjęcia poprzednich realizacji.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Kartuzy – ZADZWOŃ

Zwykle budowa domu mobilnego trwa około trzech miesięcy, choć ten czas może się wahać w zależności od wielkości, modelu, gotowego wyglądu i dodatkowych funkcji domu. Ponadto, obecna liczba zamówień i szczyt sezonu (wiosna i lato) mogą powodować opóźnienia. W dzisiejszych czasach wysokiej inflacji wielu marzy o własnym domu, ale ze względu na stan rynku nieruchomości, ograniczone dostawy i ograniczenia kredytowe, może być trudno to zrealizować. Domy mobilne stanowią idealne rozwiązanie, ponieważ są szybkie w budowie, bezproblemowe i możesz być pewien, że nie przekroczysz budżetu. Możesz być podekscytowany, jeśli weźmiesz pod uwagę, że możesz mieć swoje własne miejsce w odpowiednim czasie i w przystępnej cenie!