Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Bielkowo: Domy mobilne – budowa

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Profesjonalne stawianie domów mobilnych w miejscowości Bielkowo

Produkcja domów mobilnych bez konieczności uzyskiwania pozwoleń na budowę wzrosła w Polsce w ostatniej dekadzie, wraz z poprawą warunków życia obywateli. Stabilność finansowa pozwoliła wielu osobom podjąć więcej pracy lub być bardziej produktywnym, a co za tym idzie, uzyskać wyższe wynagrodzenie. W tak gorączkowym świecie, ludzie szukają schronienia z dala od zgiełku i hałasu, a te domy mobilne oferują właśnie to – wygodny sposób na relaks!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom mamy nie tylko gorące pragnienie tworzenia domów mobilnych, ale także bogate doświadczenie w ich konstruowaniu. Dzięki temu, niezależnie od tego, czego chcą lub potrzebują nasi klienci, możemy to urzeczywistnić. Zawsze dostosowujemy nasze projekty do unikalnej wizji każdego klienta, tak aby jego wymarzony dom mobilny mógł ożyć. Jesteśmy niezwykle skrupulatni w każdym aspekcie produkcji i z dumą oferujemy w pełni spersonalizowane domy mobilne. Każdy z tworzonych przez nas domów mobilnych jest charakterystyczny na swój sposób, często definiowany przez swoją wyjątkowość. Przyszli właściciele są głęboko zaangażowani w proces tworzenia, upewniając się, że dom spełnia wszystkie ich potrzeby i zapewnia im komfort, którego pragną. W każdym z tych projektów bierzemy aktywny udział, służąc naszym bogatym doświadczeniem, nabytą mądrością i ogromną pasją do naszej pracy.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Bielkowo bywamy często – to teren naszego działania!

Przed rozpoczęciem budowy domu mobilnego na zamówienie, poświęcamy czas na dokładne zapoznanie się z Państwa potrzebami i oczekiwaniami. Zawsze możesz zaufać naszemu doradztwu, które wskaże Ci najodpowiedniejsze rozwiązania, zapewniając ich zastosowanie i opłacalność. Projekt końcowy jest efektem naszej wspólnej pracy i spełnia uzgodnione kryteria.

Twój wymarzony dom może mieć dowolną wielkość, niestandardowy układ pomieszczeń i rozmieszczenie okien oraz spersonalizowaną liczbę sypialni – nie jesteśmy ograniczeni do gotowych modeli z katalogu. Nasza pomoc pozwala na personalizację stylu i koloru poszczególnych elementów – od dachu, przez ściany, po podłogę. Do tej pory wykonaliśmy tak wiele unikalnych projektów, że rzut oka na zdjęcia naszych poprzednich realizacji może dostarczyć pomysłów klientom.

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Bielkowo? SKONTAKTUJ SIĘ!

Oferujemy obszerną bazę zdjęć, które pomogą Ci zwizualizować efekt końcowy wybranego przez Ciebie rozwiązania. Jesteśmy również w stanie dostosować się do wszelkich modyfikacji, jakie mogą być wymagane w zakresie grubości izolacji ścian, dachu i podłogi. Ponadto, mamy możliwość zainstalowania ogrzewania elektrycznego, podłogowego lub gazowego. Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego też dbamy o to, aby zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku znajdowało się energooszczędne oświetlenie LED. Do tego zapewniamy dodatkowe elementy, takie jak meble, sprzęt AGD, RTV, klimatyzatory czy rolety przeciwsłoneczne. Aby było jeszcze lepiej, posiadamy własną stolarnię, w której można zamówić meble idealnie dopasowane z montażem, co znacznie skróci czas dostawy.