Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Stary Sącz: Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kompleksowe budowanie domów mobilnych w miejscowości Stary Sącz

Nasz domek wykonany jest z drewna świerkowego dostarczanego przez sprawdzony tartak. Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały drewniane, które są nienagannie wysuszone dla wyjątkowej trwałości. Cała konstrukcja jest mobilna, ponieważ osadzona jest na stalowym stelażu z kółkami. Domek spełnia wszelkie standardy, wykonany jest z doskonałych materiałów wykończeniowych (z pewnością przekroczy Twoje oczekiwania), dzięki czemu możesz cieszyć się mieszkaniem w nim przez cały rok (jest ocieplony wełną mineralną, posiada pełnowymiarowe instalacje, a także komfortową wysokość wnętrza). Każdy domek jest dopasowywany do Państwa specyfikacji. Układ pomieszczeń i paleta kolorów są omawiane z klientem. Chata oferowana jest w rozmiarach zaczynających się od 15m2. Aby umożliwić transport, wielkość pojedynczego modułu jest ograniczona do 4m szerokości i 12m długości. Niemniej jednak moduły mogą być łączone w celu stworzenia większych domków mobilnych.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom mamy nie tylko zamiłowanie do produkcji domów mobilnych, ale także bogate doświadczenie w ich konstruowaniu. Bez względu na to, czego życzy sobie klient i jakie są jego potrzeby, możemy to zrealizować. Zawsze dostosowujemy projekty do indywidualnej wizji każdego klienta – jego idealnego domu mobilnego. A ponieważ każdy szczegół jest dla nas istotny, jesteśmy dumni, że możemy zaoferować domy mobilne, które są całkowicie dostosowane do potrzeb klienta. Domy mobilne wykonane przez naszą firmę są jedyne w swoim rodzaju – zazwyczaj łączy je idiosynkrazja. Ich przyszli właściciele mają duży wpływ na proces produkcji, dbając o to, by były przytulne i posiadały wszystko, czego potrzebują. Możecie być Państwo pewni, że w każdy z tych projektów angażujemy się misternie, dostarczając nasze wieloletnie doświadczenie, wiedzę, którą przez ten czas zdobyliśmy i maksymalny entuzjazm do tego, co robimy.

W miejscowości Stary Sącz bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Oferujemy sprowadzenie domu mobilnego na działkę klienta. Zazwyczaj jest to poprzedzone oględzinami terenu. Spełniane są wszystkie niezbędne wymogi i pozwolenia, a transport jest ubezpieczony. Ponadto zawsze obecny jest certyfikowany przewodnik, który dba o to, aby cały proces przebiegał sprawnie. Na przykład, gdy ciężarówka jest gotowa do wjazdu na działkę, pilot wstrzymuje ruch na pobliskich drogach (jeśli jest to konieczne). Następnie naczepa przywozi dom jak najbliżej wjazdu na działkę. Po tym następuje jego ściągnięcie za pomocą małego i elastycznego ciągnika.
Ważne jest, aby podłoże było równe, ponieważ domek jest ciężki (masa własna to kilka ton, umeblowany może ważyć nawet 10 000 kg). Ponadto należy upewnić się, że wjazd jest co najmniej o 1 metr szerszy niż domek dla bezpieczeństwa.

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Stary Sącz? SKONTAKTUJ SIĘ!

Posiadamy obszerną bazę zdjęć z wykonanych projektów, co ułatwia wyobrażenie sobie gotowego produktu. Możemy zmodyfikować izolację wokół ścian i dachu/podłogi zgodnie z Twoimi potrzebami, aby zapewnić Twojej przyczepie ochronę przed środowiskiem. Możemy również dostosować się do Twoich preferencji dotyczących ogrzewania elektrycznego, podłogowego lub gazowego. Priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta i zwracamy uwagę na szczegóły, takie jak energooszczędne oświetlenie LED wewnątrz i na zewnątrz przyczepy. Oferujemy dodatkowe wyposażenie jak meble, sprzęt AGD, sprzęt elektroniczny oraz klimatyzację czy rolety przeciwsłoneczne. Dodatkowo posiadamy własną stolarnię, dzięki której meble na zamówienie są idealnie dopasowane i szybko montowane, co skraca całkowity czas realizacji zamówienia.