Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Nowe Bielice: Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Profesjonalne budowanie domów mobilnych w miejscowości Nowe Bielice

Nasze domki wykonujemy z najwyższej klasy drewna świerkowego, dostarczanego z renomowanego tartaku. Używamy wyłącznie wysokogatunkowych elementów drewnianych, które są suszone do perfekcji, co zapewnia ich długotrwałą jakość. Umieszczony jest na stalowym stelażu z kółkami ułatwiającymi przemieszczanie. Domek spełnia wszystkie normy i jest wyposażony w wysokiej jakości materiały, dzięki czemu można się nim cieszyć przez cały rok. Jest ocieplony wełną mineralną i wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje oraz pojemne wnętrze. Każdy domek jest dostosowywany do pragnień klienta w zakresie układu pomieszczeń i kolorystyki. Chatka dostępna jest w rozmiarach już od 15m2, jednak ze względu na wymogi transportowe pojedynczy moduł nie może przekraczać 4m szerokości i 12m długości. Można jednak połączyć ze sobą kilka modułów, tworząc większe domy mobilne.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki budowane są z wyłącznie najlepszego drewna świerkowego, dostarczanego przez sprawdzony tartak. Stosujemy najwyższej klasy elementy drewniane, które są całkowicie wysuszone i wyjątkowo trwałe.
Cała konstrukcja jest mobilna, dzięki temu, że jest osadzona na stalowym stelażu z kółkami.
Została zaprojektowana zgodnie z wszelkimi normami i wykonana z najwyższej jakości materiałów wykończeniowych, dzięki czemu z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Ponadto jest ocieplony wełną mineralną i posiada wszystkie niezbędne instalacje oraz komfortową wysokość wnętrza, co pozwala na zamieszkiwanie w nim przez cały rok.
Każdy domek wykonywany jest na indywidualne zamówienie każdego klienta. Układ pomieszczeń i paleta kolorów są omawiane z klientem.
Chatka występuje w rozmiarach od 15m2. Ze względu na konieczność transportu, szerokość każdej jednostki jest ograniczona do 4m, natomiast długość wynosi 12m. Niemniej jednak jednostki można łączyć, tworząc większe domy mobilne.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Nowe Bielice bywamy często – to teren naszego działania!

Oferujemy dostawę domu mobilnego na posesję klienta, która zwykle poprzedzona jest oględzinami. Dbamy o niezbędne dokumenty prawne i ubezpieczenie, a podczas transportu zawsze obecny jest wykwalifikowany pilot. W razie potrzeby pilot wstrzymuje ruch na pobliskiej drodze na czas podjazdu ciężarówki pod wjazd na działkę. Domek jest wtedy zdejmowany z naczepy za pomocą mniejszego, bardziej zwrotnego pojazdu, np. ciągnika. Istotne jest, aby ścieżka była utwardzona, ponieważ domek jest dobrze izolowany i może ważyć do 10 000 kg, nawet gdy jest pusty. Dla bezpieczeństwa, wjazd powinien być przynajmniej o metr szerszy niż sam domek. Jesteśmy zachwyceni, że możemy dostarczyć Twój mobilny domek tam, gdzie trzeba!

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Nowe Bielice? SKONTAKTUJ SIĘ!

Mówi się, że budowa domu mobilnego powinna trwać około trzech miesięcy – choć jest to tylko szacunek i może być krótszy lub dłuższy w zależności od wielkości i modelu domu, jakości wykończenia i wszelkich dodatkowych funkcji, które są zawarte. Ilość przyjętych zamówień, w tym tych w kolejce, również będzie miała wpływ na czas potrzebny do ukończenia projektu. Warto zauważyć, że najwięcej zamówień przyjmowanych jest w cieplejszych miesiącach.
W ostatnim czasie, biorąc pod uwagę trudne warunki ekonomiczne i stopę inflacji, trudno jest ludziom stworzyć własny dom, ze względu na stan rynku nieruchomości, niedobór materiałów budowlanych i napięte przepisy kredytowe. Domy mobilne oferują bezproblemowy sposób na postawienie domu w krótkim czasie, bez przekraczania budżetu – ponieważ całkowity koszt jest z góry znany!