Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Bolszewo: Domy mobilne – budowa

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Profesjonalne realizacje domów mobilnych w miejscowości Bolszewo

Produkcja domów mobilnych bez konieczności uzyskania pozwolenia na budowę jest działalnością całoroczną. Domy te można szybko i łatwo ustawić w niemal każdym miejscu, a także przenosić w dowolne miejsce.
Na początku XXI wieku poziom życia dużej części polskiego społeczeństwa systematycznie wzrastał. Pod względem finansowym wielu mieszkańców średnich i dużych miast odnotowało znaczną poprawę zarobków, co często było wynikiem podjęcia dodatkowej pracy lub bardziej wydajnej pracy.
W ostatnich czasach szaleńcze tempo życia sprawiło, że trudno było znaleźć jakiekolwiek chwile spokoju i relaksu. Domy mobilne stały się atrakcyjną opcją dla osób szukających wytchnienia od zabiegania, ze względu na dużą zaletę, jaką jest ich szybki montaż.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasz domek zbudowany jest z drewna jodłowego pochodzącego z zaufanego tartaku. Używamy tylko wysokogatunkowych, odpowiednio wysuszonych elementów dla zwiększenia wytrzymałości. Cała konstrukcja jest mobilna, ponieważ umieszczona jest na stalowej ramie na kółkach. Domek spełnia wszystkie przepisy i jest wykonany z najwyższej klasy materiałów, aby przekroczyć Państwa oczekiwania. Jest on ocieplony wełną mineralną i posiada pełne instalacje, oraz przytulną wysokość wnętrza. Każdy domek wykonywany jest na zamówienie, a układ i kolorystyka omawiane są z klientem. Chata dostępna jest w rozmiarach od 15m2, jednak ze względu na ograniczenia transportowe, wielkość każdego modułu ograniczona jest do 4m szerokości i 12m długości. Jeśli jednak potrzebna jest większa przestrzeń, można połączyć kilka modułów.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Bolszewo bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Przed rozpoczęciem budowy Państwa wyjątkowego domu mobilnego poświęcamy czas na dokładną ocenę Państwa życzeń i oczekiwań. Zawsze służymy fachową radą i wskazujemy najodpowiedniejsze rozwiązania, które można praktycznie zrealizować i obniżyć koszty budowy domu mobilnego. Precyzyjny projekt będzie wynikiem naszej doskonałej pracy zespołowej i będzie dokładnie tym, co ustaliliśmy.
Twój wymarzony dom może mieć dowolną wielkość, indywidualny układ pomieszczeń i rozmieszczenie okien, a także liczbę sypialni skonfigurowaną według Twoich potrzeb – nie ograniczamy się jedynie do oferowania gotowych opcji jak z katalogu. Pomożemy Ci spersonalizować styl i kolorystykę poszczególnych elementów – dachu, ścian, podłóg – mając do dyspozycji wiele dotychczasowych realizacji, często możemy znaleźć inspirację na zdjęciach zrealizowanych projektów.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Bolszewo – ZADZWOŃ

Zasadniczo montaż domu mobilnego trwa trzy miesiące, jednak okres ten może ulec wydłużeniu lub skróceniu w zależności od wielkości, projektu i jakości domu, a także dodatkowych udogodnień, które mogą być w nim zawarte. Ponadto aktualny poziom popytu, o którym świadczy liczba zamówień (w tym zamówień w trakcie realizacji), również ma wpływ na czas potrzebny do ukończenia domu mobilnego. Należy zauważyć, że największy wolumen zamówień obserwuje się zazwyczaj w okresie wiosennym i letnim.
W dobie rosnących cen projekty budowy własnego domu (nawet niewielkiego) były utrudnione przez stan rynku nieruchomości, brak dostępnych środków oraz ograniczenia kredytowe. Na szczęście domy mobilne stanowią odpowiednie rozwiązanie, pozwalające na szybką i nieskomplikowaną budowę domu, a także na uniknięcie przekroczenia założonego budżetu – koszt całkowity jest bowiem znany od początku!