Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Wodzisław Śląski: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Wodzisław Śląski: Profesjonalne budowanie domów mobilnych

Jesteśmy w stanie produkować domy mobilne przez cały rok bez konieczności uzyskiwania jakichkolwiek pozwoleń na budowę. Można je postawić praktycznie w każdym miejscu i przenosić kiedy tylko się chce.
Zainteresowanie domami mobilnymi w Polsce zaczęło stopniowo, ale zdecydowanie wzrastać w drugiej dekadzie XXI wieku, ze względu na poprawę jakości życia dużej części społeczeństwa. W szczególności sytuacja finansowa osób mieszkających w dużych i średnich miastach uległa wyraźnej poprawie, często w wyniku podjęcia dodatkowej pracy lub zwiększenia produktywności – czasem jednego i drugiego.
W świecie, który ostatnio porusza się coraz szybciej i w którym wydaje się, że nie ma czasu na oddech, pomysł ucieczki w spokojne miejsce na łonie natury stał się szczególnie atrakcyjny. Domy mobilne stały się popularnym wyborem wśród tych, którzy chcą odpocząć od nieustannego zgiełku – a to wszystko dzięki niesamowitej zalecie domów mobilnych – ich szybkiej budowie!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom jesteśmy entuzjastami tworzenia domów mobilnych na zamówienie. Nasze doświadczenie obejmuje wiele lat, więc cokolwiek klient sobie zażyczy, my możemy to urzeczywistnić. Staramy się dostosować projekty do indywidualnej wizji każdej osoby i sprawić, by jej wymarzony dom mobilny stał się rzeczywistością. Jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy w pełni spersonalizowane domy mobilne, z których każdy jest wyjątkowy i szczególny. Nasi klienci mają duży wkład w proces tworzenia domu, aby zapewnić, że jest on wygodny i wyposażony we wszystkie niezbędne elementy. Jesteśmy zaangażowani w te projekty, wykorzystując nasze doświadczenie i pasję, aby dostarczyć najlepsze rezultaty.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Wodzisław Śląski bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Zanim rozpoczniemy budowę Państwa indywidualnego domu mobilnego, poświęcamy niezbędny czas na dokładną ocenę Państwa wymagań i oczekiwań. Dzięki naszej wiedzy zawsze możemy wskazać idealne rozwiązania, które można praktycznie zastosować i zmniejszyć koszty budowy Twojego indywidualnego domu mobilnego. Idealny projekt będzie wynikiem naszej współpracy i będzie dokładnie tym, co ustaliliśmy.

Możesz wybrać dowolną wielkość swojego wymarzonego domu, indywidualny układ pomieszczeń i położenie okien, a także pożądaną liczbę pokoi – wszystko to na podstawie Twoich życzeń – nie jesteśmy ograniczeni do oferowania gotowych produktów z katalogu. Z naszą pomocą mogą Państwo spersonalizować styl i kolor poszczególnych elementów – dachu, ścian, podłogi. Do tej pory wykonaliśmy tak wiele różnych realizacji, że większość pomysłów, z którymi przychodzą do nas klienci, można zrealizować przeglądając zdjęcia poprzednich realizacji.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Wodzisław Śląski – ZADZWOŃ

Oferujemy bazę zdjęć, aby pomóc Ci wyobrazić sobie wybrany przez Ciebie efekt końcowy. Na podstawie Państwa wymagań możemy zmienić takie rzeczy jak grubość izolacji na ścianach zewnętrznych i dachu/podłodze, aby zapewnić, że Państwa dom będzie osłonięty przed żywiołami zgodnie z Państwa życzeniem. Możemy pracować z ogrzewaniem elektrycznym, podłogowym lub gazowym, w zależności od Twoich preferencji. Zawsze stawiamy na pierwszym miejscu Twoją satysfakcję, dlatego zadbamy o takie aspekty jak energooszczędne oświetlenie LED wewnątrz i na zewnątrz. Ponadto możesz wybrać spośród wielu dodatków, takich jak meble, sprzęt AGD, RTV, klimatyzacja czy rolety przeciwsłoneczne! Dodatkowo posiadamy stolarnię, która pozwala na zamówienie mebli na wymiar i montaż – drastycznie skracając czas realizacji.