Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Zamość: Budowa domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Zamość: Profesjonalne stawianie domów mobilnych

Już od dłuższego czasu produkujemy domy mobilne, które nie wymagają żadnych pozwoleń na budowę. Domy te można postawić praktycznie wszędzie i można je przesuwać, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.
W obecnej dekadzie popularność domów mobilnych w Polsce wzrosła ze względu na rozwój jakości życia znacznego odsetka ludzi. Warunki ekonomiczne, szczególnie w większych i średnich miastach, znacznie się poprawiły. Było to na ogół wynikiem podjęcia większej ilości pracy lub wydajniejszej pracy – albo obu tych rzeczy.
W ostatnim czasie nasiliła się chęć ucieczki w pogodne miejsce na łonie natury, gdyż życie staje się coraz bardziej zabiegane i nigdy nie wydaje się, aby była chwila na relaks. Domy mobilne stały się preferowaną opcją dla tych, którzy szukają wytchnienia od codziennego zgiełku – a to wszystko dzięki niesamowitej korzyści domów mobilnych – ich szybkiej budowie!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W firmie Mobildom nasz entuzjazm dla tworzenia domów mobilnych nie ma sobie równych, a w ich konstruowaniu mamy dużą praktykę. Bez względu na to, co klient sobie wymarzy, my możemy to zrealizować. Indywidualizujemy wszystkie projekty, aby odzwierciedlić osobiste marzenia kupującego. Dzięki naszemu przywiązaniu do szczegółów, jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować domy mobilne o niestandardowych cechach. Wszystkie projektowane przez nas domy mobilne są jedyne w swoim rodzaju – zwykle określa je ich wyjątkowość. Ich ewentualni właściciele uczestniczą w procesie produkcji, aby zagwarantować im komfort i zadowolenie. Jesteśmy mocno zaangażowani w każdy z tych projektów, wykorzystując nasze bogate doświadczenie, wiedzę i wszechogarniającą pasję do naszej pracy.

W miejscowości Zamość bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Zanim zbudujemy Twój dom mobilny, dokładnie przeanalizujemy Twoje oczekiwania i potrzeby. Jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy profesjonalne doradztwo, które wskazuje najbardziej odpowiednie rozwiązania dla Ciebie – wszystko przy zachowaniu niskich kosztów. Stworzenie Twojego wymarzonego domu będzie wspólnym wysiłkiem, a projekt będzie odzwierciedlał dokładnie to, co omówiliśmy. Możesz wybrać wielkość i układ pomieszczeń, a także rozmieszczenie okien i liczbę sypialni – nie jesteś skazany na gotowe projekty z katalogu. Również styl i kolor poszczególnych elementów – takich jak dach, ściany i podłogi – można dostosować do własnych potrzeb. Mamy już na koncie wiele projektów, więc możemy wykorzystać zdjęcia poprzednich realizacji, aby zainspirować Twój dom. Podekscytowani, nie możemy się doczekać, aby rozpocząć budowę Twojego niestandardowego domu mobilnego!

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Zamość – ZADZWOŃ

Aby ułatwić wizualizację, oferujemy bazę zdjęć z efektem końcowym wybranego przez Państwa rozwiązania. W zależności od Państwa wymagań, możemy dostosować takie szczegóły jak grubość ścian zewnętrznych oraz izolacja dachu/podłogi, aby Państwa dom był odpowiednio osłonięty przed złą pogodą. Na Państwa życzenie mogą być również zainstalowane systemy grzewcze, takie jak elektryczne, podłogowe lub gazowe. Priorytetem jest dla nas Twoja satysfakcja, dlatego uwzględniamy energooszczędne oświetlenie LED we wnętrzu i na zewnątrz przyczepy. Ponadto, dzięki naszemu wyborowi dodatkowego wyposażenia, takiego jak meble, urządzenia, sprzęt elektroniczny i klimatyzacja/rolety przeciwsłoneczne, można jeszcze bardziej dostosować przyczepę do swoich potrzeb. Ponadto posiadamy własny warsztat stolarski, dzięki czemu można zamówić meble idealnie pasujące do przyczepy, wraz z montażem – pomaga to skrócić całkowity czas realizacji zamówienia.