Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Chojnice: Domy mobilne – budowa

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Chojnice: Profesjonalne realizacje domów mobilnych

Nasza firma oferuje całoroczne domy mobilne bez konieczności uzyskiwania jakichkolwiek pozwoleń na budowę. Domy te można postawić niemal wszędzie i w razie potrzeby przesunąć.
W ciągu ostatnich kilku lat popularność domów mobilnych w Polsce stopniowo wzrasta ze względu na wzrost poziomu życia znacznej części obywateli. Większość mieszkańców średnich i dużych miast może obecnie korzystać z dobrodziejstw wyższych zarobków, które osiągnęli albo podejmując dodatkową pracę, albo zwiększając swoją wydajność – albo jedno i drugie.
W obecnych czasach, kiedy życie wydaje się pędzić z prędkością błyskawicy i nie ma czasu na przerwę, ucieczka w spokojną atmosferę na łonie natury stała się bardzo atrakcyjna. Domy mobilne zyskują coraz większą popularność wśród osób szukających sposobu na ucieczkę od szybkiego tempa życia, a to dzięki wspaniałej zalecie tych domów – ich szybkiemu montażowi!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki wykonane są z drewna świerkowego, które pozyskiwane jest z odpowiedzialnego tartaku. Dbamy o to, aby używać tylko najwyższej klasy kawałków drewna, które zostały odpowiednio wysuszone, dzięki czemu są bardzo trwałe. Dodatkowo, cała konstrukcja jest ruchoma, ponieważ osadzona jest na stalowej ramie z kółkami.
Dbamy o każdy szczegół, od jakości materiałów wykończeniowych po ocieplenie wełną mineralną i kompletne instalacje. Z pewnością zachwyci Cię komfortowa wysokość wnętrza oraz indywidualny układ i kolorystyka, dostosowane do Twoich potrzeb.
Domki te dostępne są w rozmiarach od 15m2, choć istnieje ograniczenie do 4m szerokości i 12m długości ze względu na transport. Jednak wiele modułów można połączyć w większe domki mobilne.

Domek mobilny
Domek mobilny

W Chojnice bywamy często z uwagi na dużą liczbę interesantów!

Podczas tworzenia domu mobilnego na zamówienie, zawsze poświęcamy czas na analizę Twoich wymagań i oczekiwań. Służymy fachową poradą, aby znaleźć najbardziej praktyczne rozwiązania, które pomogą obniżyć koszty. Dokładny projekt będzie efektem naszej współpracy i będzie realizacją umowy.
Możesz wybrać rozmiar, układ pomieszczeń, rozmieszczenie okien i liczbę sypialni, bez żadnych ograniczeń. Możemy pomóc Ci spersonalizować styl i kolor różnych aspektów, takich jak dach, ściany i podłogi. Zrobiliśmy różne projekty w przeszłości i mamy zdjęcia z nich do wykorzystania dla pomysłów.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Chojnice – ZADZWOŃ

Chcemy ułatwić Państwu wizualizację rezultatu wybranego rozwiązania, dlatego udostępniamy bazę zdjęć. Ponadto możemy dostosować izolację wokół ścian zewnętrznych i dachu/podłogi w oparciu o Twoje wymagania, aby mieć pewność, że Twój dom jest odpowiednio chroniony przed żywiołami. Możemy również zainstalować ogrzewanie elektryczne, podłogowe lub gazowe, na Twoje życzenie. Naszym nadrzędnym celem jest Twoje zadowolenie, dlatego dbamy również o energooszczędne oświetlenie LED zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Mamy jeszcze wiele innych opcji, z których możesz wybierać, takich jak meble, sprzęt AGD, elektronika, klimatyzatory czy rolety przeciwsłoneczne. Dodatkowo, dzięki własnej stolarni, możesz zamówić meble idealnie dopasowane do Twojej przestrzeni z montażem – oszczędzając czas realizacji.