Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Kawle Dolne: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kawle Dolne: Kompleksowe budowa domów szkieletowych

Nasze domki są wykonane z najlepszego drewna świerkowego, które pozyskujemy ze sprawdzonego tartaku. Używamy tylko wysokiej klasy elementów drewnianych, które zostały wysuszone do perfekcji, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe. Wszystkie domki są mobilne, gdyż osadzone są na stalowym stelażu z kółkami. Nasze konstrukcje spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i są wykonane z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, które z pewnością przekroczą Państwa oczekiwania. W izolacji wykorzystujemy wełnę mineralną, a w zestawie znajdują się wszystkie niezbędne instalacje – dzięki czemu domek jest na tyle komfortowy, że można w nim mieszkać przez cały rok. Każdy domek jest wykonywany na zamówienie, zgodnie z życzeniem klienta, od układu pomieszczeń po kolorystykę. Domki występują w rozmiarach od 15m2, a ze względów transportowych szerokość i długość każdego modułu jest ograniczona do odpowiednio 4m i 12m. Można jednak łączyć wiele modułów, tworząc większe domki mobilne.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki budowane są z drewna świerkowego pozyskiwanego z niezawodnego tartaku. Używamy tylko najwyższej klasy elementów drewnianych, które zostały poddane odpowiedniemu suszeniu, oferując niezrównaną wytrzymałość. Cała konstrukcja jest przenośna, ponieważ umieszczona jest na stalowym stelażu z kółkami. Domek spełnia wszystkie przepisy i jest wykonany z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, obiecując, że przejdzie Twoje oczekiwania. Jest on ocieplony wełną mineralną i zawiera wszystkie instalacje, dzięki którym nadaje się do zamieszkania w pełnym wymiarze czasu. Każdy domek jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta, a układy wnętrz i kolorystyka są wcześniej zatwierdzane. Domki dostępne są w rozmiarach od 15m2, jednak ze względu na konieczność transportu, maksymalny rozmiar pojedynczego modułu to 4m szerokości i 12m długości. Niemniej jednak istnieje możliwość łączenia wielu modułów w celu stworzenia większych i bardziej mobilnych domków.

Domek mobilny
Domek mobilny

W Kawle Dolne bywamy często z uwagi na dużą liczbę interesantów!

Zajmujemy się transportem mobilnego domu na wyznaczone miejsce. Wcześniej przeprowadzana jest wizja lokalna, aby upewnić się, że wszystkie wymogi prawne i pozwolenia zostały spełnione. Na czas transportu zapewniamy również licencjonowanego pilota, który w razie potrzeby może czasowo wstrzymać ruch w pobliżu działki. Następnie samochód ciężarowy podjeżdża pod wjazd na działkę do najbliższego punktu, po czym domek jest odczepiany od naczepy za pomocą małego ciągnika, który dzięki swoim rozmiarom i sile daje większą zwrotność. Istotne jest, aby nawierzchnia była równa, ponieważ domek jest mocno ocieplony i waży kilka ton, gdy jest pusty, a po wyposażeniu może osiągnąć nawet 10 000 kg. Proszę pamiętać, że szerokość wjazdu powinna być przynajmniej o metr szersza od domku ze względów bezpieczeństwa.

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Kawle Dolne? SKONTAKTUJ SIĘ!

Czas budowy domu mobilnego wynosi około trzech miesięcy – może być jednak dłuższy lub krótszy w zależności od rozmiaru, modelu, jakości i wszelkich dodatkowych funkcji, które można wybrać. Popularność domów mobilnych może również wpłynąć na czas potrzebny do zakończenia budowy – więcej zamówień przyjmowanych jest wiosną i latem. W dzisiejszym klimacie ekonomicznym, przy rosnących kosztach życia i ograniczeniach w zaciąganiu kredytów, niektórzy ludzie mogą mieć trudności z finansowaniem własnej nieruchomości. Domy mobilne stanowią opłacalne rozwiązanie, pozwalające na szybką i łatwą budowę domu, bez konieczności martwienia się o przekroczenie budżetu, ponieważ całkowity koszt jest ustalany od początku.