Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Sokółka: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Sokółka: Profesjonalne realizacje domów mobilnych

Produkujemy domy mobilne, które nie wymagają pozwolenia na budowę i mogą być umieszczone prawie wszędzie i mogą być łatwo przenoszone. Na przestrzeni lat zapotrzebowanie na domy mobilne w Polsce konsekwentnie wzrasta ze względu na poprawę poziomu życia ogromnej części społeczeństwa. Ludzie, zwłaszcza ci zamieszkujący obszary miejskie, doświadczają wzrostu dochodów ze względu na to, że podejmują więcej pracy lub są bardziej produktywni – lub jedno i drugie.
Ostatnio ludzie są przyciągani do koncepcji posiadania spokojnej przystani z dala od gorączkowego i frenetycznego życia. Domy mobilne stały się popularnym wyborem dla tych, którzy szukają sposobu na relaks i odpoczynek ze względu na ich łatwą i szybką konfigurację.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki budowane są z najwyższej jakości drewna świerkowego, pozyskiwanego z zaufanego tartaku. Używane przez nas elementy drewniane są najwyższej jakości, wysuszone z wielką starannością i bardzo odporne. Cała konstrukcja jest ruchoma dzięki temu, że osadzona jest na stalowym stelażu z kółkami. Domek ten spełnia wszystkie normy, wykonany jest z wysokiej klasy materiałów wykończeniowych (na pewno przerośnie Twoje oczekiwania), dzięki czemu po udekorowaniu możesz w nim zamieszkać przez cały rok (jest ocieplony wełną mineralną i posiada pełne instalacje, a także wygodną wysokość wewnętrzną). Każdy domek jest robiony na zamówienie. Projekt pomieszczeń i paleta kolorów są omawiane z klientem. Chatka występuje w rozmiarach zaczynających się od 15m2. Ze względu na konieczność transportu, rozmiar pojedynczego modułu jest ograniczony do 4m szerokości i 12m długości. Moduły można jednak łączyć, tworząc większe domy mobilne.

W Sokółka bywamy często z uwagi na dużą liczbę interesantów!

Zapewniamy transport domu mobilnego na działkę klienta. Zazwyczaj wcześniej dokonujemy oględzin na miejscu. Upewniamy się, że są wszystkie niezbędne wymogi prawne i pozwolenia, a transport jest ubezpieczony. Nad transportem czuwa licencjonowany pilot, który w razie potrzeby zatrzymuje ruch na drodze otaczającej działkę. Następnie ciężarówka podjeżdża jak najbliżej wjazdu, a do zdjęcia domu z naczepy używa się małego ciągnika ze względu na jego wielkość i zwrotność. Podjazd koniecznie musi być wybrukowany, ponieważ domek jest ciężki (masa własna kilka ton, umeblowany do 10.000 kg) i dobrze ocieplony, aby mógł być użytkowany przez cały rok. Zwróć uwagę na szerokość wjazdu, musi być ona przynajmniej o metr większa niż domek dla bezpiecznego transportu.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Sokółka – ZADZWOŃ

Mamy ogromny atut, który ułatwi Państwu wyobrażenie sobie, jak będzie wyglądał efekt końcowy wybranego przez Państwa rozwiązania – obszerną bazę zdjęć. Mamy również możliwość spersonalizowania grubości izolacji wokół ścian zewnętrznych i dachu/podłogi w oparciu o Twoje pożądane potrzeby, dzięki czemu masz pewność, że masz najlepszą ochronę przed elementami zewnętrznymi. Ponadto, możesz wybrać system ogrzewania elektrycznego, podłogowego lub gazowego. Dbamy o to, abyś był zadowolony z efektu końcowego, dlatego zadbamy o energooszczędne oświetlenie LED zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz przyczepy. Jako dodatkowy bonus mamy dla Ciebie mnóstwo dodatków do wyboru – meble, urządzenia, sprzęt elektroniczny, klimatyzację i wiele innych! Co więcej, posiadamy własną stolarnię, dzięki czemu możemy dostarczyć meble idealnie dopasowane i gotowe do montażu, co w efekcie końcowym pozwala zaoszczędzić sporo czasu na dłuższą metę.