Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Dudki-Kolonia k. Mońki: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Dudki-Kolonia k. Mońki: Kompleksowe budowa domów szkieletowych

Co ekscytujące, składamy domy mobilne bez konieczności uzyskiwania zezwoleń! Można je postawić praktycznie wszędzie i przenosić, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. W ciągu ostatniej dekady w Polsce mieszkania te stały się coraz bardziej poszukiwane, ponieważ jakość życia wielu osób uległa poprawie. Ponieważ pensje często rosły z powodu podejmowania większej ilości obowiązków lub bycia bardziej produktywnym, ludzie byli w stanie sobie na nie pozwolić. W dzisiejszych czasach, gdzie życie płynie szybko i nie ma prawie okazji do odpoczynku, ucieczka do spokojnego zakątka natury jest bardzo pożądana. Domy mobilne stały się świetnym sposobem na oderwanie się od zgiełku i hałasu – a wspaniałą rzeczą jest to, jak szybko można je zbudować!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom nasz entuzjazm w tworzeniu domów mobilnych łączy się z wieloletnim doświadczeniem w branży – co oznacza, że niezależnie od tego, czego klient sobie życzy, my możemy to urzeczywistnić. Zawsze dopasowujemy nasze projekty do unikalnej wizji każdego klienta – jego wymarzonego domu mobilnego. A ponieważ cenimy każdy szczegół, z przyjemnością oferujemy domy mobilne w pełni dostosowane do potrzeb klienta. Co więcej, wszystkie budowane przez nas domy są charakterystyczne – zazwyczaj łączy je indywidualność. Przyszli właściciele mają dużą rolę do odegrania w procesie tworzenia, upewniając się, że mają wszystko, czego potrzebują, aby czuć się komfortowo. Możesz zaufać, że jesteśmy całkowicie zaangażowani w każdy z tych projektów, oferując naszą wieloletnią wiedzę, zdobytą mądrość i naszą najwyższą pasję do naszej pracy.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Dudki-Kolonia k. Mońki bywamy często – to teren naszego działania!

Na początku tworzenia Twojego indywidualnego domu mobilnego, poświęcamy czas na uważne rozważenie Twoich życzeń i pragnień. Możesz polegać na naszym profesjonalnym doświadczeniu, aby rozpoznać idealne opcje, które są realistyczne i utrzymać koszty budowy Twojego niestandardowego domu mobilnego na minimalnym poziomie. Dokładny projekt będzie wynikiem naszej wspólnej pracy i będzie dokładnie tym, co omówiliśmy.
Twój wymarzony dom może być dowolnej wielkości, z niestandardowym układem pomieszczeń i rozmieszczeniem okien oraz spersonalizowaną liczbą sypialni – wszystko zależy od Ciebie – nie jesteśmy ograniczeni do sprzedaży gotowych elementów z katalogu. Z naszą pomocą możesz spersonalizować wygląd i kolor poszczególnych elementów – dachu, ścian, podłogi. Do tej pory wykonaliśmy tak wiele różnych projektów, że większość pomysłów, z którymi przychodzą do nas klienci, można zaczerpnąć ze zdjęć naszych poprzednich prac.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Dudki-Kolonia k. Mońki – ZADZWOŃ

Budowa domu mobilnego trwa zazwyczaj około trzech miesięcy, choć czas ten może ulec wydłużeniu lub skróceniu w zależności od wielkości, modelu, jakości i wszelkich elementów wyposażenia. Ponadto, aktualna liczba zamówień, a także pora roku (najwięcej zamówień składanych jest wiosną i latem), wpływa na czas potrzebny do ukończenia domu. W dobie wysokiej inflacji trudno jest wybudować dom ze względu na rynek nieruchomości, brak materiałów budowlanych i ograniczenia kredytowe. Domy mobilne oferują rozwiązanie tego problemu, ponieważ są łatwe w budowie, szybko stawiane i mają koszt, który jest znany od początku – wszystko z sarkastycznym podtekstem.