Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Szczecin: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Szczecin: Profesjonalne realizacje domów mobilnych

Jesteśmy w stanie wykonać domy mobilne bez konieczności uzyskiwania jakichkolwiek biurokratycznych pozwoleń, które można postawić w dowolnym miejscu i przetransportować kiedy tylko zechcesz.
W drugiej dekadzie XXI wieku wykorzystanie domów mobilnych w Polsce rosło stopniowo, ale nieuchronnie ze względu na wzrost poziomu życia znacznej części społeczeństwa. Warunki finansowe ludzi, głównie w średnich i dużych miastach, zauważalnie się poprawiły, co było spowodowane głównie podjęciem dodatkowej pracy lub efektywniejszą pracą – czasem jednym i drugim.
Ponieważ w dzisiejszych czasach tempo życia gwałtownie przyspiesza i nie ma czasu na relaks, coraz więcej osób szuka sposobu na ucieczkę od zgiełku i znalezienie spokoju na łonie natury. W ostatnim czasie domy mobilne stały się atrakcyjnym wyborem dla osób szukających wytchnienia od ciągłego pośpiechu – a to wszystko dzięki ogromnej zalecie, jaką oferują te domy – ich szybkiej budowie!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom nie tylko kochamy tworzyć domy mobilne – mamy doświadczenie, by wcielić Twoje marzenia w życie. Zawsze dopasowujemy projekty do indywidualnej wizji każdego klienta. Nasze domy mobilne są na swój sposób wyjątkowe – a to dzięki naszym klientom, którzy dbają o to, aby każdy szczegół był idealnie dopasowany do ich potrzeb. Jesteśmy oddani każdemu projektowi, wnosząc ze sobą lata doświadczeń, wiedzę i entuzjazm.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Szczecin bywamy często – to teren naszego działania!

Oferujemy dostawę domu mobilnego bezpośrednio na działkę klienta. Jest to zazwyczaj poprzedzone oględzinami na miejscu. Dbamy o wszystkie wymogi prawne i pozwolenia, a transport jest ubezpieczony. Transport domku mobilnego jest zawsze nadzorowany przez certyfikowanego pilota. Kiedy ciężarówka jest gotowa do wjazdu na teren, pilot przejmuje odpowiedzialność za wstrzymanie ruchu na sąsiedniej drodze (jeśli jest taka potrzeba). Następnie ciężarówka podjeżdża jak najbliżej wjazdu na działkę, po czym domek jest rozładowywany z przyczepy za pomocą np. małego ciągnika, który dzięki swoim rozmiarom i skrętności zapewnia większą mobilność.
Niezbędna jest utwardzona powierzchnia, ponieważ domek jest całoroczny i dobrze izolowany, a dodatkowo jest dość ciężki (w wersji pustej waży kilka ton, a z całym umeblowaniem może osiągnąć nawet 10 000 kg). Należy pamiętać, że wjazd powinien być przynajmniej o metr szerszy od domku ze względów bezpieczeństwa.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Szczecin – ZADZWOŃ

Nasza obszerna baza zdjęć ułatwia wyobrażenie sobie ostatecznego rezultatu wybranego rozwiązania. Możemy również dostosować się do Państwa potrzeb, zmieniając takie szczegóły jak grubość izolacji zastosowanej w ścianach zewnętrznych i dachu/podłodze, tak aby Państwa dom był chroniony przed żywiołami zgodnie z życzeniem. Na życzenie możemy zapewnić opcje ogrzewania, takie jak elektryczne, podłogowe lub gazowe. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem, dlatego dbamy o takie szczegóły jak energooszczędne oświetlenie LED wewnątrz i na zewnątrz przyczepy. Ponadto mogą Państwo wybierać spośród wielu dodatkowych elementów wyposażenia, takich jak meble, sprzęt AGD, urządzenia elektroniczne oraz klimatyzacja lub rolety przeciwsłoneczne! Dodatkowo posiadamy własną stolarnię, dzięki czemu możesz zamówić idealnie dopasowane meble wraz z montażem, co znacznie skraca całkowity czas realizacji zamówienia.