Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Kolbudy: Domy mobilne – budowa

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kompleksowe budowanie domów mobilnych w miejscowości Kolbudy

Jako producent specjalizujemy się w całorocznych domach mobilnych, które nie wymagają pozwoleń na budowę. Nasze domy mobilne można ustawić praktycznie wszędzie i przenieść w dowolnym momencie. W Polsce popularność domów mobilnych stale rosła w ciągu ostatniej dekady, szczególnie wśród osób z lepszymi warunkami finansowymi wynikającymi z wyższych płac i zwiększonej produktywności. W dzisiejszym szybkim świecie wiele osób szuka spokojnego miejsca na łonie natury, aby uciec od ciągłego zgiełku. Domy mobilne stały się coraz bardziej popularną opcją ze względu na ich szybką i wydajną konstrukcję.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Jesteśmy dumni z tego, że nasze domki wykonujemy z wysokiej jakości drewna świerkowego, które pozyskujemy z zaprzyjaźnionego tartaku. Nasz zespół wykorzystuje wyłącznie odpowiednio wysuszone, wysokiej jakości elementy drewniane, które zapewniają dużą trwałość. To, co wyróżnia nasze domki, to ich mobilność – każda konstrukcja jest osadzona na stalowej ramie z kółkami, co ułatwia jej przemieszczanie.

Cieszymy się, że nasze domki spełniają wszystkie standardy i są wykonane z najwyższej jakości materiałów wykończeniowych, które z pewnością przekroczą Twoje oczekiwania. Dzięki kompletnym instalacjom i komfortowej wysokości wnętrza, będziesz mógł mieszkać w swoim nowym domu przez cały rok. Nasze domki są wykonywane na zamówienie, a my ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby określić układ i kolorystykę, która najlepiej odpowiada ich potrzebom.

Począwszy od zaledwie 15 m2, nasze domki są dostępne w różnych rozmiarach. Chociaż rozmiar pojedynczego modułu jest ograniczony do 4 m szerokości i 12 m długości do celów transportowych, możemy łączyć moduły, aby tworzyć większe mobilne domy. Zaufaj nam, że zbudujemy dla Ciebie piękny, wysokiej jakości domek, który spełni wszystkie Twoje potrzeby i nie tylko!

W miejscowości Kolbudy bywamy często – to teren naszego stałego działania!

W naszej firmie zajmujemy się całym procesem transportu Twojego domu mobilnego prosto pod Twoje drzwi! Najpierw zaplanujemy wizytę na miejscu, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku i spełnione są wszystkie wymogi prawne i pozwolenia. Możesz mieć pewność, że transport Twojego domu mobilnego jest w pełni ubezpieczony i towarzyszy mu licencjonowany pilot. Aby zapewnić sprawny transport, pilot będzie nadzorował cały proces i w razie potrzeby zatrzyma ruch na okolicznych drogach. Nasza ciężarówka podjedzie jak najbliżej wjazdu na działkę, a my użyjemy małego, ale potężnego ciągnika, aby z łatwością manewrować domem z naczepy. Pamiętaj, że utwardzony chodnik jest niezbędny, ponieważ Twój całoroczny, dobrze izolowany domek jest ciężki (pusty waży kilka ton, a umeblowany może osiągnąć nawet 10 000 kg!). Wreszcie, upewnij się, że wejście jest co najmniej metr szersze niż domek dla bezpieczeństwa. Zaufaj nam, że przewieziemy Twój dom w dobrym stylu!

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Kolbudy? SKONTAKTUJ SIĘ!

Średni czas budowy domu mobilnego wynosi około trzech miesięcy, ale należy pamiętać, że ramy czasowe mogą się różnić w zależności od czynników, takich jak rozmiar i model domu, oczekiwany poziom wykończenia i wszelkie opcjonalne wyposażenie. Dodatkowo, aktualny popyt na domy mobilne może mieć wpływ na harmonogram budowy, a największa liczba zamówień jest zazwyczaj przyjmowana w miesiącach wiosennych i letnich. W dzisiejszym trudnym klimacie gospodarczym budowa domu może być zniechęcającą perspektywą, z wysoką inflacją, ograniczonymi materiałami budowlanymi i ograniczeniami kredytowymi często wstrzymującymi plany. Jednak domy mobilne stanowią praktyczne rozwiązanie, które pozwala właścicielom domów szybko i łatwo zbudować dom bez obawy o przekroczenie budżetu, ponieważ całkowity koszt jest ustalany z góry.