Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Gdańsk: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kompleksowe usługi budowlane w zakresie domów mobilnych w miejscowości Gdańsk

Nasze domki są wykonane z najwyższej klasy drewna świerkowego, pozyskiwanego ze sprawdzonego tartaku. Używamy tylko najlepszych elementów drewnianych, które dla solidności są odpowiednio suszone. Cała konstrukcja może być łatwo transportowana dzięki stalowej ramie z kołami. Domek spełnia wszystkie niezbędne normy, wykonany jest z najwyższej klasy materiałów wykończeniowych, które bez wątpienia przerosną Państwa oczekiwania; jest ocieplony wełną mineralną i posiada wszystkie niezbędne instalacje, a do tego przytulne wnętrze. Każdy domek jest wykonywany na zamówienie, przy czym układ pomieszczeń i kolorystyka jest omawiana z klientem. Wielkość tych domków zaczyna się od 15m2, ale ze względu na wymóg transportu, pojedynczy moduł jest ograniczony do 4m szerokości i 12m długości. Niemniej jednak moduły można łączyć, tworząc większe domy mobilne.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki budujemy z drewna świerkowego, które pozyskujemy w sprawdzonym tartaku. Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości elementy drewniane, które są odpowiednio wysuszone i mają dużą wytrzymałość. Cała konstrukcja jest na kółkach, wsparta na stalowej ramie, która umożliwia jej mobilność.

Domek ten spełnia standardy, wykonany jest z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Jest ocieplony wełną mineralną i posiada wszystkie instalacje oraz komfortową wysokość wnętrza, dzięki czemu można w nim mieszkać przez cały rok.

Każdy domek jest wykonywany na zamówienie z ustalonym z klientem układem pomieszczeń i kolorystyką. Najmniejszy dostępny rozmiar to 15m2, jednak ograniczenie pojedynczego modułu do celów transportowych to 4m szerokości i 12m długości, choć moduły można łączyć tworząc większe domki mobilne.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Gdańsk bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Zajmujemy się dostawą Państwa przyczepy kempingowej na wskazane miejsce: zwykle poprzedzoną oceną na miejscu. Przestrzegamy wszystkich obowiązujących przepisów, a sam przewóz jest ubezpieczony. Dostawę nadzoruje licencjonowany pilot, który w razie potrzeby zatrzymuje pobliski ruch uliczny, podczas gdy ciężarówka manewruje do wjazdu na działkę. Następnie do ściągnięcia domu z naczepy wykorzystywany jest mały ciągnik – dzięki swoim rozmiarom i mocy zapewnia on znacznie większą zwrotność. Ważne jest, aby upewnić się, że nawierzchnia jest w dobrym stanie, ponieważ domek jest bardzo izolowany i może ważyć nawet 10 000 kg, gdy jest całkowicie umeblowany. Upewnij się, że wjazd jest również wystarczająco szeroki – co najmniej o metr więcej niż szerokość domku, ze względów bezpieczeństwa.

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Gdańsk? SKONTAKTUJ SIĘ!

Budowa domu mobilnego trwa zazwyczaj około trzech miesięcy, choć czas ten może ulec wydłużeniu lub skróceniu w zależności od wielkości, specyfikacji i wnętrza domu, a także aktualnego zapotrzebowania. Warto pamiętać, że szczyt zamówień przypada na wiosnę i lato. W dobie inflacji wiele osób nie było w stanie zbudować własnego domu ze względu na rynek, brak środków i ograniczenia kredytowe. Jednak domy mobilne stanowią doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą szybko wybudować dom, nie przekraczając przy tym budżetu, ponieważ całkowity koszt jest znany od samego początku!