Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Gościcino: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Gościcino: Profesjonalne stawianie domów mobilnych

To co oferujemy to domek wykonany ze świerku pozyskiwanego ze sprawdzonego tartaku. Każdy drewniany element jest najwyższej jakości i doskonale wysuszony, co zapewnia dużą wytrzymałość. Cała konstrukcja osadzona jest na stalowym stelażu z kółkami, dzięki czemu możesz ją przenieść gdzie tylko chcesz. Wszystkie niezbędne normy są spełnione, a wykończenie jest doskonałej jakości, więc możesz od razu się wprowadzić. Chata jest dostosowana do własnych potrzeb – możesz zdecydować o układzie pomieszczeń i kolorystyce. Domek występuje w rozmiarach od 15m2, jednak ze względów transportowych maksymalna szerokość i długość pojedynczego modułu wynosi odpowiednio 4m i 12m. Jeśli potrzebujesz większego domku mobilnego, możesz połączyć moduły ze sobą.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom mamy intensywny entuzjazm do konstruowania domów mobilnych, a także długie doświadczenie w tej pracy. Oznacza to, że niezależnie od tego, czego potrzebują nasi klienci, jesteśmy w stanie to zrealizować. Zawsze dopasowujemy nasze projekty do unikalnych marzeń każdego klienta o jego domu mobilnym. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować domy, które są całkowicie dostosowane do potrzeb klienta i jedyne w swoim rodzaju – często łączy je ich wyjątkowość. Przyszli właściciele tych domów odgrywają aktywną rolę w tym procesie, zapewniając, że są one wygodne i mają wszystkie cechy, których potrzebują. Jesteśmy aktywnie zaangażowani w każdy projekt, wnosząc nasze bogate doświadczenie i wiedzę, jak również nasz zapał do tego, co robimy.

Domek mobilny
Domek mobilny

W Gościcino bywamy często z uwagi na dużą liczbę interesantów!

Oferujemy kompleksową usługę sprowadzenia domu mobilnego do miejsca zamieszkania kupującego. Rozpoczyna się ona zazwyczaj od oględzin miejsca. Spełniane są wszystkie wymogi prawne i polisy ubezpieczeniowe, a transportowi towarzyszy licencjonowany pilot. W razie potrzeby pilot zatrzymuje ruch na pobliskiej drodze, aby zrobić miejsce dla ciężarówki. Następnie pojazd podciąga się tak blisko, jak tylko może, do wjazdu na działkę, po czym mały ciągnik jest używany do ściągania domu z przyczepy, ponieważ ma większą zwrotność ze względu na swoje rozmiary i moment obrotowy. Należy pamiętać, że ścieżka powinna być solidna, ponieważ domek jest wytrzymały, izolowany i dość ciężki (masa własna to kilka ton, a umeblowany może osiągnąć nawet 10.000 kg). Upewnij się, że wejście jest co najmniej 1 metr szersze niż domek dla bezpieczeństwa.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Gościcino – ZADZWOŃ

Budowa domu mobilnego trwa zazwyczaj około 3 miesięcy, jednak okres ten może ulec przesunięciu w zależności od wielkości domu, wybranego modelu, oczekiwanego wykończenia oraz dodatkowego wyposażenia domu. Ilość zamówień, w tym tych w kolejce, przyjmowanych obecnie, również określi, jak długo potrwa budowa, przy czym najwięcej zamówień przyjmuje się w cieplejszych miesiącach.
Biorąc pod uwagę obecną inflację, wiele planów budowy nawet małych domów zostało wstrzymanych ze względu na stan rynku nieruchomości, brak dostaw budowlanych i ograniczenia kredytowe. Domy mobilne stanowią odpowiedź na ten problem, umożliwiając budowę domu szybko, łatwo i bez obaw o przekroczenie budżetu, ponieważ koszt jest znany wcześniej!