Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Kołobrzeg: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Profesjonalne stawianie domów mobilnych w miejscowości Kołobrzeg

W ciągu ostatniej dekady popyt na domy mobilne w Polsce wzrósł ze względu na poprawę standardu życia dużej części społeczeństwa. Sytuacja finansowa ludzi, zwłaszcza w większych miastach, stała się bardziej bezpieczna ze względu na przyjęcie większej ilości zleceń i bardziej wydajną pracę. W tych czasach gorączkowych harmonogramów, pomysł wycofania się do spokojnego miejsca w przyrodzie jest dość atrakcyjny. Domy mobilne stały się popularną opcją dla tych, którzy szukają tymczasowej ucieczki od zgiełku, a to dzięki ich szybkiej budowie, która nie wymaga pozwolenia na budowę!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki budowane są z drewna świerkowego dostarczanego przez sprawdzony tartak. Dbamy o to, aby używać wyłącznie wysokogatunkowych i odpowiednio wysuszonych elementów drewnianych, które mogą pochwalić się dużą trwałością. Cała konstrukcja może być przemieszczana dzięki stalowej ramie z kołami.
Każdy szczegół domku spełnia standardy, a wykończony jest materiałami premium, które przekroczą Twoje oczekiwania. Jest również ocieplony wełną mineralną i zawiera wszystkie niezbędne instalacje oraz komfortową wysokość wnętrza.
Każdy domek jest wykonywany na zamówienie w oparciu o preferencje klienta w zakresie układu pomieszczeń i kolorystyki. Wielkość chatki zaczyna się od 15m2, choć ze względów transportowych wielkość pojedynczego modułu jest ograniczona do 4m szerokości i 12m długości. Niemniej jednak można łączyć kilka modułów, tworząc większe domy mobilne.

W miejscowości Kołobrzeg bywamy często – to teren naszego działania!

Zanim zaczniemy tworzyć Twój dom mobilny, poświęcamy czas na dokładną ocenę Twoich wymagań i oczekiwań. Zawsze możesz polegać na naszych specjalistycznych poradach, które pomogą nam ustalić najbardziej efektywne rozwiązania, które mają zastosowanie w rzeczywistości i zmniejszają koszty wykonania Twojego domu mobilnego. Ostateczny projekt będzie wynikiem naszej wspaniałej pracy zespołowej i będzie dokładnie tym, na co się zgodziliśmy.
Twój wymarzony dom może mieć dowolną wielkość, spersonalizowany układ pomieszczeń i rozmieszczenie okien, dostosowaną liczbę sypialni – wszystko zgodnie z Twoimi marzeniami – nie jesteśmy ograniczeni do dostarczania gotowych opcji jak z katalogu. Z naszą pomocą możesz dostosować styl i kolorystykę wielu elementów – dachu, ścian, podłogi. Do tej pory wykonaliśmy tak wiele różnorodnych realizacji, że wiele pomysłów, z którymi przychodzą do nas klienci, można zaadresować oglądając zdjęcia z poprzednich realizacji.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Kołobrzeg – ZADZWOŃ

Proces budowy domu mobilnego trwa zazwyczaj trzy miesiące, choć czas ten może ulec wydłużeniu lub skróceniu w zależności od wielkości, modelu, standardu wykończenia i ewentualnego dodatkowego wyposażenia domu. Na czas budowy wpływa również ilość przyjętych zamówień, w tym tych z listy oczekujących, przy czym największa ilość zamówień przypada zazwyczaj na okres wiosenny i letni. W obecnej dobie wysokiej inflacji wiele osób zniechęciło się do budowy własnego domu, ze względu na stan rynku nieruchomości, niedostępność materiałów i ograniczenia kredytowe. Domy mobilne stanowią jednak świetne rozwiązanie tego problemu, pozwalając na budowę domu szybko, łatwo i bez obaw o przekroczenie budżetu, gdyż całkowity koszt jest ustalany od początku!