Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Głodowo: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Głodowo: Kompleksowe stawianie domu mobilnego po stan deweloperski

Produkcja domów mobilnych, które nie wymagają pozwolenia na budowę, jest dostępna przez cały rok. Można je zainstalować niemal wszędzie i w dowolnym momencie zmienić ich położenie.
Wykorzystanie domów mobilnych w Polsce wzrastało stopniowo w drugiej dekadzie XXI wieku wraz z poprawą poziomu życia dużej części społeczeństwa. Mieszkańcy średnich i dużych miast odnotowali znaczny wzrost zarobków, które często były konsekwencją tego, że pracowali więcej lub byli bardziej wydajni w pracy – a czasem jedno i drugie.
Ostatnio w świecie, w którym życie toczy się coraz szybciej i rzadko jest chwila na relaks, ludzie szukali sposobu na ucieczkę w spokojne miejsce na łonie natury. Domy mobilne stały się popularną opcją dla tych, którzy chcą odpocząć od wszechobecnego busynessu – a to dzięki ich szybkiej budowie!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom nie ma zadań zbyt dużych lub małych. Mamy szczególny talent do tworzenia unikalnych domów mobilnych, a nasze bogate doświadczenie w tej dziedzinie pomaga nam urzeczywistnić te marzenia. Bez względu na to, czy klient życzy sobie projekt typu cookie-cutter, czy coś bardziej spersonalizowanego, gwarantujemy, że każdy dom będzie jedyny w swoim rodzaju. Jesteśmy dumni z naszego procesu dostosowywania, ponieważ nasi klienci są integralną częścią tworzenia. Każdy szczegół jest dopracowany z najwyższą starannością i fachowością, dzięki czemu nasze domy mobilne są tak wygodne i przytulne. Jeśli szukasz wyjątkowego domu mobilnego, wykonanego z sarkazmem i doświadczeniem, Mobildom jest właściwym wyborem!

W miejscowości Głodowo bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Oferujemy transport mobile home na działkę klienta, który najczęściej poprzedzony jest oględzinami. Spełnione są wszystkie wymogi prawne i pozwolenia, a transport jest całkowicie ubezpieczony. Nad transportem czuwa licencjonowany pilot, który w razie potrzeby wstrzymuje ruch kołowy na pobliskich drogach. Ciężarówka podjeżdża jak najbliżej wjazdu na działkę, a następnie dom jest zdejmowany z przyczepy za pomocą niewielkiego ciągnika, który ze względu na swoje rozmiary i siłę jest znacznie bardziej zwrotny. Ważne jest, aby mieć odpowiednio utwardzony chodnik, ponieważ domek jest dobrze ocieplony i przez to dość ciężki (masa własna to kilka ton, a umeblowany może osiągnąć nawet 10 000 kg). Zwróć uwagę na szerokość wjazdu, powinien on być przynajmniej o metr szerszy od wymiarów domku, aby zapewnić bezpieczeństwo.

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Głodowo? SKONTAKTUJ SIĘ!

Ogólnie rzecz biorąc, budowa domu mobilnego trwa około trzech miesięcy, chociaż ten czas jest szacunkowy i może zostać wydłużony lub skrócony w zależności od wielkości, projektu, jakości i udogodnień domu. Liczba przyjętych zamówień, w tym tych z listy oczekujących, również wpływa na czas potrzebny do ukończenia domu. Należy zaznaczyć, że najwięcej zamówień przyjmowanych jest wiosną i latem.

W ostatnim czasie, przy gwałtownie rosnącej inflacji, plany budowy własnej rezydencji (nawet niewielkiej) często bywają pokrzyżowane ze względu na stan rynku nieruchomości, brak materiałów budowlanych, czy też ostre ograniczenia kredytowe. Na szczęście domy mobilne są odpowiedzią na ten problem, stanowiąc łatwe i opłacalne rozwiązanie pozwalające na postawienie domu bez obaw o przekroczenie budżetu – ponieważ całkowity koszt budowy domu jest znany od samego początku!