Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Brzeziny: Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kompleksowe budowanie domów mobilnych w miejscowości Brzeziny

Nasza produkcja domów mobilnych jest procesem ciągłym, który nie wymaga żadnych pozwoleń budowlanych. Te domy mobilne można postawić praktycznie wszędzie i w każdej chwili można je przenieść.
Wraz z poprawą jakości życia większości Polaków w latach 2000 wzrosło zapotrzebowanie na domy mobilne. Wynikało to głównie z lepszych warunków finansowych wśród osób mieszkających w większych miastach, co często było wynikiem dodatkowych godzin pracy lub wydajniejszej pracy.
W dzisiejszym szybkim świecie, gdzie wydaje się, że nie ma czasu na odpoczynek i relaks, ludzie zaczęli szukać sposobów na ucieczkę od zgiełku. Domy mobilne stały się popularną opcją, ponieważ można je szybko zbudować – dając możliwość ucieczki od hałasu i po prostu zrelaksować się!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki budujemy z najwyższej klasy drewna świerkowego dostarczanego przez sprawdzony tartak. Bardzo dbamy o to, aby wszystkie materiały drewniane były odpowiednio wysuszone dla zwiększenia wytrzymałości. Cała konstrukcja jest możliwa do przemieszczania dzięki osadzeniu na stalowym stelażu z kółkami. Domek przewyższa wszelkie standardy, a jego wysokiej klasy materiały wykończeniowe z pewnością przekroczą Państwa oczekiwania. Jest on ocieplony wełną mineralną i wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje, a także przytulną wysokość wnętrza, dzięki czemu można w nim przebywać przez cały rok. Każdy domek wykonywany jest na indywidualne zamówienie klienta, a jego układ i kolorystyka dostosowane są do jego preferencji. Nasze domki są dostępne w rozmiarach zaczynających się od 15m2. Rozmiar pojedynczego modułu jest ograniczony do 4m szerokości i 12m długości dla ułatwienia transportu, ale kilka modułów może być połączonych w większe mobilne domy.

W Brzeziny bywamy często z uwagi na dużą liczbę interesantów!

Zanim rozpoczniemy budowę Twojego wyjątkowego domu mobilnego, poświęcamy czas na skrupulatne zbadanie Twoich potrzeb i oczekiwań. Możesz polegać na naszym doświadczonym doradztwie, które pomoże nam wybrać najbardziej odpowiednie opcje, które mają realne zastosowanie i zminimalizują wydatki związane z budową Twojego indywidualnego domu mobilnego. Dokładny projekt będzie konsekwencją naszej wspaniałej współpracy i będzie właśnie tym, na co się zdecydowaliśmy.
Twój idealny dom może mieć dowolny, wskazany przez Ciebie rozmiar, spersonalizowaną konfigurację pomieszczeń i rozmieszczenie okien, indywidualną liczbę sypialni – wszystko to w oparciu o Twoje życzenia – nie jesteśmy ograniczeni do oferowania gotowych wyborów z katalogu. Z naszą pomocą możesz zindywidualizować styl i kolorystykę poszczególnych elementów – dachu, ścian, podłogi. Wykonaliśmy do tej pory tyle różnych realizacji, że większość pomysłów, z którymi przychodzą do nas klienci, można załatwić oglądając zdjęcia wcześniejszych realizacji.

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Brzeziny? SKONTAKTUJ SIĘ!

Budowa domu mobilnego trwa zazwyczaj trzy miesiące, choć czas ten może być dłuższy lub krótszy w zależności od wielkości domu i wybranego modelu, jakości wykończenia i dodatkowych funkcji. Liczba składanych zamówień, zwłaszcza wiosną i latem, może również wpłynąć na czas trwania projektu. W dzisiejszych czasach wysokiej inflacji, rynku nieruchomości, niedoboru materiałów i ograniczeń kredytowych, budowa domu jest trudna – jednak domy mobilne oferują łatwe i opłacalne rozwiązanie tego problemu, ponieważ całkowity koszt jest znany od początku.