Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Wejherowo: Budowa domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kompleksowe usługi budowlane w zakresie domów mobilnych w miejscowości Wejherowo

Nasze domki wykonujemy z drewna świerkowego pozyskiwanego w sprawdzonym tartaku. Używamy tylko najwyższej klasy elementów drewnianych, które zostały odpowiednio wysuszone dla zapewnienia dużej trwałości. Cała konstrukcja jest mobilna dzięki mocnej stalowej ramie z kołami, na której jest zbudowana. Domek spełnia wszelkie normy i jest zbudowany z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych – z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Jest ocieplony wełną mineralną i posiada wszystkie niezbędne instalacje do mieszkania w nim przez cały rok, a także komfortową wysokość wnętrza. Każdy domek jest wykonywany na zamówienie, a jego układ i kolorystyka ustalana jest z klientem. Rozmiary chatek zaczynają się od 15m2, ale ze względu na potrzeby transportowe wielkość pojedynczego modułu jest ograniczona do 4m szerokości i 12m długości. Niemniej jednak moduły można łączyć, aby zbudować większe domki mobilne.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom, jesteśmy pasjonatami produkcji domów mobilnych i mamy duże doświadczenie w tej dziedzinie. Jesteśmy w stanie spełnić wszelkie potrzeby klienta i dostosować projekty do jego wizji idealnego domu na kółkach. Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy całkowicie zindywidualizowane domy mobilne i upewniamy się, że każdy z nich jest wyjątkowy. Ściśle współpracujemy z przyszłymi właścicielami, aby upewnić się, że dom jest dokładnie tym, czego potrzebują, oferując naszą wiedzę i pasję do pracy, którą wykonujemy.

W miejscowości Wejherowo bywamy często – to teren naszego działania!

Przed rozpoczęciem budowy Twojego spersonalizowanego domu mobilnego, poświęcamy czas na ocenę Twoich pragnień i oczekiwań z wielką uwagą. Zawsze możesz polegać na naszym profesjonalnym doradztwie, które dostarczy nam najlepszych rozwiązań, które są prawdopodobne i obniżą cenę stworzenia Twojego indywidualnego domu mobilnego. Dokładny projekt będzie wynikiem naszej wspaniałej pracy zespołowej i będzie dokładnie tym, co ustaliliśmy.
Twój wymarzony dom może mieć dowolny rozmiar, z liczbą sypialni, rozmieszczeniem okien i pokoi, wszystko zgodnie z Twoimi preferencjami – nie zapewniamy tylko tych samych ogólnych opcji z katalogu. Z naszą pomocą możesz zindywidualizować kolor i wzór poszczególnych elementów – dachu, ścian i podłogi. Wykonaliśmy tak wiele unikalnych projektów, że na większość pomysłów, z którymi przychodzą klienci, można odpowiedzieć odwołując się do zdjęć naszych dotychczasowych prac.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Wejherowo – ZADZWOŃ

Montaż domu mobilnego wymaga zazwyczaj około 3 miesięcy, choć ten czas może się różnić w zależności od wielkości i modelu domu, jakości wykończenia i dodatkowych funkcji. Ilość otrzymanych zamówień, jak również pora roku (przy czym wiosna i lato są najbardziej popularne) mogą również mieć wpływ na czas trwania projektu.

W obecnych warunkach wysokiej inflacji, pomysł stworzenia własnego domu (nawet małego) jest często wstrzymywany ze względu na stan rynku mieszkaniowego, niedobór materiałów i ograniczenia kredytowe. Domy mobilne stanowią idealne rozwiązanie tego problemu, pozwalając ludziom na postawienie domu szybko, sprawnie i bez obawy o przekroczenie budżetu, ponieważ całkowity koszt jest znany od samego początku.