Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Głogów Małopolski: Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Głogów Małopolski: Kompleksowe realizacje domów mobilnych

Tworzymy domy mobilne przez cały rok, bez konieczności uzyskania pozwolenia! Możesz je zainstalować praktycznie w każdym miejscu i przenosić w dogodnym dla siebie czasie.

Domy mobilne zaczęły być popularne w Polsce dopiero w drugiej dekadzie XXI wieku, wraz ze wzrostem poziomu życia wielu obywateli. Sytuacja finansowa, szczególnie dla osób mieszkających w średnich i dużych miastach, miała zauważalną poprawę. Wynagrodzenia zwykle rosły w związku z tym, że pracowało się więcej lub stawało się bardziej produktywnym, albo jedno i drugie.

W tym gorączkowym świecie, gdzie wydaje się, że nie ma czasu na odpoczynek, ucieczka do spokojnego miejsca w świecie przyrody staje się coraz bardziej atrakcyjna. Ludzie szukający sposobu na odpoczynek od ciągłego pośpiechu i zgiełku wybierają ostatnio domy mobilne – a częścią motywacji jest ogromna zaleta domów mobilnych – można je szybko zbudować!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom jesteśmy nie tylko pasjonatami budowania domów mobilnych, ale także mamy wieloletnią praktykę w ich konstruowaniu. W związku z tym, niezależnie od tego, co klient chce lub potrzebuje, możemy sprawić, że jego wizja stanie się rzeczywistością. Zawsze personalizujemy projekty, aby spełnić ekskluzywne marzenia każdej osoby. Każdy szczegół jest dla nas ważny, dlatego z dumą dostarczamy domy mobilne na zamówienie. Wszystkie generowane przez nas domy są jedyne w swoim rodzaju – zazwyczaj łączy je tylko odrębność. Przyszli właściciele biorą udział w procesie rozwoju, upewniając się, że są zadowoleni i mają wszystko, czego potrzebują. Jesteśmy aktywnie zaangażowani w każdy z tych projektów, oferując nasze bogate doświadczenie, wiedzę, którą zdobyliśmy przez lata i najwyższy entuzjazm dla tego, co robimy.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Głogów Małopolski bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Głogów Małopolski? SKONTAKTUJ SIĘ!

Udostępniamy bazę zdjęć, aby ułatwić wyobrażenie sobie ostatecznego wyniku wybranego rozwiązania. Ponadto, możemy dostosować takie elementy jak grubość izolacji na ścianach/podłogach i dachu w oparciu o pożądane specyfikacje, aby chronić dom przed elementami zewnętrznymi. Możemy również zaoferować ogrzewanie elektryczne, gazowe lub podłogowe w zależności od Państwa preferencji. Naszym najwyższym priorytetem jest Państwa zadowolenie, dlatego możemy zapewnić oświetlenie LED wewnątrz i na zewnątrz, a także dodatkowe wyposażenie, takie jak meble, urządzenia, gadżety, klimatyzatory i rolety. Mało tego, posiadamy własną stolarnię, w której można zamówić meble na wymiar z montażem, co skraca całkowity czas realizacji zamówienia.