Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Mikołów: Domy mobilne – budowa

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Mikołów: Profesjonalne realizacje domów mobilnych

Nasze domki budowane są z drewna świerkowego pozyskiwanego z renomowanego tartaku. Używamy tylko najlepszych elementów drewnianych, które zostały wysuszone w najwyższym standardzie dla maksymalnej trwałości. Cała konstrukcja została zaprojektowana jako mobilna, osadzona na stalowej ramie z kołami. Domek spełnia wszystkie wymagania i jest wykończony materiałami najwyższej jakości – gwarantujemy, że przekroczy Twoje oczekiwania. Jest ocieplony wełną mineralną i kompletnie wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje, oferując komfortową wysokość wnętrza. Każdy domek jest szyty na miarę zgodnie z życzeniem klienta, w tym układem pomieszczeń i kolorystyką. Chatki te występują w rozmiarach już od 15m2, ale ze względu na ograniczenia transportowe, największy rozmiar pojedynczego modułu jest ograniczony do 4m szerokości i 12m długości. Większe domki mobilne mogą być tworzone poprzez łączenie modułów.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki są wykonane z najwyższej klasy drewna świerkowego pozyskanego z niezawodnego tartaku. Wykorzystujemy tylko najwyższej klasy elementy drewniane, które są suszone do perfekcji dla maksymalnej trwałości. Posiada on stalową ramę, dzięki której jest ruchomy, a dodatkowo spełnia wszystkie istotne normy. Dbamy o to, aby do wykończenia używać najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu spełni Twoje oczekiwania. Dzięki izolacyjnej wełnie mineralnej i pełnym instalacjom, możesz w nim zamieszkać przez cały rok. Każdy domek jest wykonywany na zamówienie klienta, łącznie z układem pomieszczeń i kolorystyką. Wielkość chatki zaczyna się od 15m2, a ze względu na potrzeby transportowe pojedynczy moduł jest ograniczony do 4m szerokości i 12m długości. Niemniej jednak moduły można łączyć ze sobą, tworząc większe domy mobilne.

W miejscowości Mikołów bywamy często – to teren naszego działania!

Przed rozpoczęciem budowy domu mobilnego na zamówienie podejmujemy niezbędne kroki w celu przeanalizowania Państwa potrzeb i oczekiwań. Nasz kompetentny doradca jest zawsze do Państwa dyspozycji, aby pomóc w znalezieniu najodpowiedniejszych rozwiązań, które sprawdzą się w praktyce i pozwolą ograniczyć koszty budowy domu do minimum. Ostateczny projekt będzie efektem naszej efektywnej współpracy i będzie dokładnie tym, o czym rozmawialiśmy.
Możesz mieć swój wymarzony dom o dowolnych wymiarach, indywidualnym układzie pomieszczeń i rozmieszczeniu okien oraz liczbie sypialni – wszystko według Twoich preferencji – nie ograniczamy Cię do gotowych modeli z katalogu. Z naszą pomocą możesz spersonalizować styl i kolorystykę różnych elementów – jak dach, ściany czy podłogi. Wykonaliśmy tak wiele różnych projektów, że do większości pomysłów, z jakimi przychodzą nasi klienci, można podejść, rzucając okiem na zdjęcia z naszych dotychczasowych realizacji.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Mikołów – ZADZWOŃ

Budowa domu mobilnego trwa zazwyczaj około trzech miesięcy. Należy pamiętać, że jest to tylko szacunek i czas ten może być dłuższy lub krótszy w zależności od różnych czynników, takich jak wielkość domu, wybrany model, jakość wykończenia i wszelkie dodatkowe udogodnienia lub funkcje. Ponadto, liczba przyjętych zamówień (w tym tych w kolejce) również wpływa na czas potrzebny do budowy konstrukcji. Zwykle to właśnie wiosną i latem przyjmowana jest największa liczba zamówień.
W ostatnim czasie, ze względu na wysoką inflację, plany wielu osób dotyczące budowy własnego lokum (nawet niewielkiego) zostały wstrzymane ze względu na rynek nieruchomości, niedostępność materiałów budowlanych i rygorystyczną politykę kredytową. Domy mobilne są świetnym sposobem na rozwiązanie tego problemu, zapewniając bezproblemowe i przyjazne dla budżetu rozwiązanie, ponieważ całkowity koszt domu jest znany z góry!