Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Zblewo : Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Zblewo : Profesjonalne budowanie domów mobilnych

Nasz domek jest wykonany z drewna świerkowego, dostarczanego z niezawodnego tartaku. Używamy tylko najwyższej klasy elementów drewnianych, które są starannie suszone, aby zapewnić im długowieczność. Cała konstrukcja jest przenośna, ponieważ jest stabilizowana na stalowym stelażu z kołami. Domek spełnia wszystkie normy, wykonany z dobrej jakości materiałów (absolutnie spełni Państwa wymagania), dzięki czemu zaraz po umeblowaniu jest gotowy do zamieszkania (jest ocieplony wełną mineralną i w pełni wyposażony, dodatkowo posiada przytulny wewnętrzny sufit). Każdy bungalow jest dostosowany do potrzeb klienta. Projekt pomieszczeń i kolorystyka są omawiane z klientem. Domek dostępny jest w rozmiarach zaczynających się od 15m2. Wielkość pojedynczego modułu jest ograniczona do 4m szerokości i 12m długości ze względów transportowych. Moduły można jednak łączyć, tworząc większe domki mobilne.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom nie tylko mamy zapał do projektowania domów mobilnych, ale także bogate doświadczenie w ich budowie. Zależy nam na zaspokojeniu potrzeb i pragnień naszych klientów – bez względu na to, jakie one są. Dbamy o to, aby dostosować projekty do konkretnej wizji każdego klienta na temat jego wymarzonego domu mobilnego. Ponieważ bardzo cenimy sobie każdy szczegół, jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować całkowicie spersonalizowane domy mobilne. Produkowane przez nas domy mobilne są jedyne w swoim rodzaju; można je rozpoznać po ich indywidualnych cechach. Przyszli właściciele aktywnie uczestniczą w tworzeniu swojego domu, upewniając się, że jest on przytulny i ma wszystko, czego potrzebują. Z pasją angażujemy się w każdy projekt i wnosimy do niego nasze wieloletnie doświadczenie, zdobytą mądrość i naszą ekscytację tym, co robimy.

W miejscowości Zblewo bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Posiadamy kompleksową usługę transportu domów mobilnych, która rozpoczyna się od wstępnej wizyty na działce klienta. Dbamy o to, by spełnione zostały wszystkie wymogi prawne i pozwolenia, a transport jest w pełni ubezpieczony. Nad jego przebiegiem czuwa również licencjonowany pilot, który zatrzymuje ruch na okolicznych drogach (jeśli jest taka potrzeba). Następnie ciężarówka podjeżdża jak najbliżej wjazdu na działkę, po czym dom jest zdejmowany z naczepy za pomocą małego ciągnika, który dzięki swoim rozmiarom i sile jest bardzo zwrotny. Należy również przygotować podłoże, ponieważ domek jest dobrze ocieplony i waży kilka ton, gdy jest pusty, a po wyposażeniu może osiągnąć nawet do 10 000 kg. Proszę upewnić się, że wejście jest co najmniej o metr szersze niż domek dla bezpieczeństwa.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Zblewo – ZADZWOŃ

Zwykle złożenie domu mobilnego zajmuje około trzech miesięcy, ale może się to różnić w zależności od wielkości i stylu domu, poziomu jakości i wszelkich dodatkowych funkcji. Na czas realizacji wpływa również ilość zamówień w kolejce. W ciepłych porach roku, zwykle jest gwałtowny wzrost zamówień. Przy obecnej wysokiej stopie inflacji, ludzie mają trudności z budową własnych domów ze względu na ograniczoną ilość materiałów i ograniczenia kredytowe. W związku z tym domy mobilne stały się idealnym rozwiązaniem na szybkie i łatwe postawienie domu – i to bez obawy o przekroczenie budżetu, ponieważ cena jest stała od samego początku!