Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Kiełczów: Budowa domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kompleksowe budowanie domów mobilnych w miejscowości Kiełczów

Nasze domy mobilne mogą być budowane bez żadnych zezwoleń i przenoszone, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. W ciągu ostatniej dekady standard życia w Polsce znacznie się poprawił, a osoby pracujące więcej godzin i wydajniej otrzymują wyższe zarobki. W dzisiejszym zabieganym społeczeństwie, ucieczka od wszystkiego stała się atrakcyjną opcją, a domy mobilne są świetnym rozwiązaniem, są łatwe w budowie i zapewniają wspaniałą ucieczkę!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom nie tylko jesteśmy entuzjastami tworzenia domów mobilnych, ale także mamy w tej dziedzinie bogate doświadczenie. Dlatego też, niezależnie od tego, czego pragnie klient, jego potrzeb – możemy to zrealizować. Starannie dopasowujemy projekty do unikalnej wizji każdego człowieka – jego wymarzonego domu mobilnego. Ponieważ bierzemy pod uwagę każdy szczegół, jesteśmy dumni, że możemy dostarczyć domy mobilne, które są wykonane na zamówienie. Wszystkie produkowane przez nas domy mobilne są charakterystyczne – częściej łączy je wyjątkowość. Potencjalni właściciele odgrywają główną rolę w procesie tworzenia, dbając o to, by mieli wszystko, czego potrzebują i by było im wygodnie. Jesteśmy aktywnie zaangażowani w każdy z tych projektów, oferując nasze bogate doświadczenie, wiedzę, którą zdobyliśmy z czasem i najwyższą pasję do naszej pracy.

Domek mobilny
Domek mobilny

W Kiełczów bywamy często z uwagi na dużą liczbę interesantów!

Przed rozpoczęciem budowy Twojego domu mobilnego na zamówienie poświęcamy czas na dokładną ocenę Twoich wymagań i oczekiwań.Zawsze możesz polegać na naszym doświadczonym doradztwie w celu wskazania odpowiednich rozwiązań, które można zastosować praktycznie i zmniejszyć koszty budowy Twojego wymarzonego domu. Skrupulatny projekt będzie konsekwencją naszej ścisłej współpracy i będzie dokładnie odzwierciedlał zawartą przez nas umowę.
Twój wymarzony dom może mieć dowolną wielkość, niestandardową konfigurację pomieszczeń i rozmieszczenie okien, niestandardową liczbę sypialni – wszystko zgodnie z Twoimi pragnieniami – nie proponujemy tylko gotowych opcji z katalogu. Z naszą pomocą możesz spersonalizować wygląd i odcień różnych elementów – dachu, ścian, podłogi. Do tej pory udało nam się osiągnąć tak wiele niepowtarzalnych efektów, że większość pomysłów, z którymi przychodzą do nas klienci, można zrealizować odwołując się do zdjęć naszych dotychczasowych realizacji.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Kiełczów – ZADZWOŃ

Budowa domu mobilnego trwa około trzech miesięcy, ale może się to zmienić w zależności od wielkości, modelu, jakości i dodatkowych funkcji. Wpływ na czas realizacji może mieć również liczba otrzymywanych zamówień, szczególnie w okresie wiosenno-letnim. W obecnej sytuacji gospodarczej, przy rosnących cenach i ograniczonym dostępie do materiałów budowlanych i kredytów, postawienie własnego domu może być trudne. Domy mobilne stanowią jednak doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu można w prosty i ekonomiczny sposób postawić dom w krótkim czasie!