Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Lisów: Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kompleksowe budowanie domów mobilnych w miejscowości Lisów

Jesteśmy tak podekscytowani, że możemy zaoferować nasz niesamowity domek, który jest skonstruowany z drewna świerkowego pochodzącego z niezawodnego tartaku. Wykorzystujemy tylko najwyższej klasy elementy drewniane, które są odpowiednio wysuszone i niezwykle trwałe. Cała konstrukcja jest mobilna, ponieważ siedzi na stalowym stelażu z kółkami. Spełnia wszelkie normy i zawiera wysokiej jakości materiały wykończeniowe, dzięki czemu przewyższa Państwa oczekiwania. Jest ocieplony wełną mineralną, posiada wszystkie niezbędne urządzenia oraz pojemne wnętrze. Każdy domek jest wykonywany na zamówienie, z wybranym przez Państwa układem i kolorystyką. Rozmiary zaczynają się od 15m2, a ze względu na konieczność transportu największy moduł ma 4m szerokości i 12m długości. Istnieje jednak możliwość łączenia modułów w większe domki mobilne.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom produkcja domów mobilnych jest nie tylko naszą pasją, ale także czymś, co robimy z dużym doświadczeniem. Dlatego, niezależnie od tego, co nasi klienci mają na myśli, możemy to zrealizować. Dbamy o to, aby każdy projekt był zindywidualizowany i dopasowany do wymarzonego domu mobilnego klienta. Dlatego bierzemy pod uwagę każdy szczegół, tworząc domy w pełni spersonalizowane. Wszystkie wykonane przez nas domy mobilne są wyjątkowe, często wyróżniają się indywidualnością. A ich przyszli właściciele są mocno zaangażowani w proces budowy, zapewniając, że ich dom ma wszystko, czego mogliby potrzebować. Jesteśmy zaangażowani w każdy projekt i zapewniamy wieloletnie doświadczenie, wiedzę i dużo entuzjazmu do tego, co robimy.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Lisów bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Przed rozpoczęciem procesu budowy Twojego domu mobilnego na zamówienie, poświęcamy czas na dokładną ocenę Twoich preferencji i oczekiwań. Nasz doświadczony przewodnik zapewni optymalne rozwiązania, które są praktyczne i opłacalne. Ostateczny projekt będzie efektem naszej wspólnej pracy i dokładnie tym, o czym rozmawialiśmy.
Możesz wybrać dowolny rozmiar, a także układ i rozmieszczenie okien, liczbę sypialni – wszystko według Twojej specyfikacji – nie jesteśmy ograniczeni do dostarczania gotowych opcji z katalogu. Jesteśmy w stanie spersonalizować styl i kolor poszczególnych części – dachów, ścian i podłóg. W przeszłości zrealizowaliśmy tak wiele różnych projektów, że większość pomysłów, z którymi przychodzą do nas klienci, można zrealizować oglądając zdjęcia poprzednich projektów.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Lisów – ZADZWOŃ

Budowa domu mobilnego wymaga zazwyczaj trzech miesięcy, choć może się to wydłużyć lub skrócić w zależności od wielkości, typu, jakości wykończenia i dodatkowych cech domu. Ilość przyjmowanych obecnie zamówień, w tym tych oczekujących, może również wpłynąć na czas potrzebny do wybudowania domu mobilnego. Należy zauważyć, że największa liczba zapytań wpływa w okresie wiosennym i letnim.
W ostatnim czasie, wraz z rosnącymi kosztami życia, wiele osób nie może realizować swoich marzeń o budowie domu, małego lub dużego, ze względu na stan rynku mieszkaniowego, brak materiałów i ograniczony dostęp do kredytów. Domy mobilne stanowią rozwiązanie tego problemu, zapewniając szybki i opłacalny sposób na uzyskanie domu bez rozbijania banku – ponieważ całkowity koszt jest ustalony z góry.