Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Kiełpino: Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kiełpino: Kompleksowe budowa domów szkieletowych

Nasze domki tworzone są z drewna świerkowego pochodzącego z rzetelnego tartaku, a do jego wykonania wykorzystywane są tylko najdrobniejsze elementy drewniane. Stoi on na stalowych kołach, dzięki czemu można go bez problemu przemieszczać. Z pewnością spełnia wszystkie przepisy, a zbudowany jest z najwyższej klasy materiałów, które spełnią Państwa oczekiwania. Jest ocieplony wełną mineralną i posiada wszystkie niezbędne udogodnienia, które pozwolą Ci w nim mieszkać przez cały rok. Każdy domek wykonywany jest na zamówienie, a projekt i kolorystyka omawiane są z klientem. Występuje w rozmiarach zaczynających się od 15m2, ale ze względu na konieczność transportu, pojedynczy moduł nie może przekraczać 4m szerokości i 12m długości. Można jednak łączyć wiele modułów, tworząc większe domki mobilne.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasz domek jest wykonany z drewna świerkowego dostarczanego przez rzetelny tartak. Używamy tylko najwyższej klasy elementów drewnianych, które są suszone, co gwarantuje ich wytrzymałość. Cała konstrukcja jest przystosowana do przemieszczania, ponieważ znajduje się na kółkach przymocowanych do stalowej ramy. Domek spełnia wszystkie przepisy bezpieczeństwa, a także jest zbudowany z wysokiej jakości materiałów, więc z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Posiada ocieplenie z wełny mineralnej i jest w pełni wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje, a także przytulną wysokość wnętrza. Każdy domek wykonywany jest na indywidualne zamówienie klienta, od struktury pomieszczenia po kolorystykę. Najmniejszy dostępny rozmiar to 15m2, jednak ze względów transportowych każdy moduł może mieć tylko 4m szerokości i 12m długości, choć można połączyć kilka modułów tworząc większy domek mobilny.

W miejscowości Kiełpino bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Oferujemy usługę transportu domów mobilnych na działkę klienta. Jest to zazwyczaj poprzedzone sprawdzeniem terenu. Dbamy o wszystkie wymogi prawne, a transport jest ubezpieczony. Zapewniamy nawet certyfikowanego pilota, który towarzyszy domowi mobilnemu. W razie potrzeby pilot może zatrzymać ruch na okolicznych ulicach na czas potrzebny ciężarówce na dojazd do wjazdu na działkę. Następnie za pomocą małego ciągnika ściągamy dom z naczepy – jest on tak mały i elastyczny, że zapewnia dużą zwrotność.
Ważne jest, aby upewnić się, że podjazd jest wybrukowany, ponieważ domek jest naprawdę ciężki (przy pełnym wyposażeniu może ważyć nawet 10 000 kg!). Aha, i nie zapomnij sprawdzić szerokości wjazdu – dla bezpieczeństwa powinien on być przynajmniej o metr szerszy niż domek.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Kiełpino – ZADZWOŃ

Budowa domu mobilnego trwa zazwyczaj do trzech miesięcy, jednak okres ten może ulec wydłużeniu lub skróceniu w zależności od wielkości nieruchomości, wybranego modelu, pożądanej jakości wykończenia oraz opcjonalnego wyposażenia. Ponadto czynnikiem wpływającym na czas budowy jest aktualny popyt, a warto zauważyć, że najwięcej zamówień składanych jest w okresie wiosennym i letnim.
W czasach wysokiej inflacji plany budowy własnego domu, nawet niewielkiego, często kończą się fiaskiem ze względu na stan rynku nieruchomości, brak dostępnych materiałów budowlanych i ograniczenia kredytowe. Domy mobilne stanowią rozwiązanie tego problemu, pozwalając na wzniesienie domu szybko i bez przekraczania budżetu, ponieważ całkowity koszt budowy jest określony od początku.