Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Elbląg: Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Elbląg: Kompleksowe usługi stolarskie i ogólno-budowlane w zakresie domów mobilnych

Nasz domek zbudowany jest z drewna świerkowego pochodzącego z zaprzyjaźnionego tartaku, a do jego wykonania użyto tylko najwyższej klasy elementów drewnianych, które dla zwiększenia trwałości są suszone na powietrzu. Cała konstrukcja jest przenośna, ponieważ osadzona jest na stalowym stelażu z kółkami. Domek spełnia wszystkie standardy, a najwyższej jakości materiały wykończeniowe sprawiają, że można się do niego wprowadzić i mieszkać w nim przez cały rok – jest ocieplony wełną mineralną i wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje oraz wygodną wysokość wnętrza. Każdy domek jest robiony na zamówienie, a klient sam wybiera układ pomieszczeń i kolorystykę. Wielkość chatki zaczyna się od 15m2, a ze względu na wymogi transportowe szerokość jednego modułu jest ograniczona do 4m, a długość do 12m – ale moduły można łączyć, tworząc większe mobilne domy.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom nie tylko uwielbiamy tworzyć domy mobilne, ale także możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w ich konstruowaniu. Dlatego niezależnie od tego, czego klient chce lub potrzebuje, możemy to zrealizować. Zawsze dostosowujemy projekty do indywidualnej wizji każdego klienta – jego wymarzonego domu mobilnego! Zwracamy uwagę na każdy szczegół, dlatego możemy śmiało zaoferować całkowicie spersonalizowane domy mobilne. Te, które wykonujemy w naszej firmie, wszystkie są jedyne w swoim rodzaju – najczęściej łączy je odrębność. Osoby, które będą w nich mieszkać, mają duży udział w procesie tworzenia, dbając o to, by dostały to, czego potrzebują i by czuły się komfortowo. Możesz być pewien, że wnosimy do tego procesu wiele – nasze wieloletnie doświadczenie, zdobytą wiedzę i entuzjazm do tego, co robimy!

W Elbląg bywamy często z uwagi na dużą liczbę interesantów!

Oferujemy transport mobile home na posesję klienta, zazwyczaj po uprzedniej wizycie na miejscu. Załatwiamy sprawy prawne i mamy posegregowane ubezpieczenia. Dodatkowo przy przenoszeniu towarzyszy certyfikowany pilot. W razie potrzeby pilot zatrzymuje ruch w pobliżu wjazdu na działkę, podczas gdy ciężarówka podjeżdża jak najbliżej. Aby zdjąć kabinę z przyczepy, używamy małego ciągnika, który ma idealne wymiary i elastyczność. Musimy przypomnieć o konieczności utwardzenia terenu przed przyjazdem domku, ponieważ jest on dobrze izolowany i ciężki (masa własna to kilka ton, umeblowany może mieć 10 000 kg). Nie zapominajmy, że szerokość wejścia powinna być przynajmniej o metr większa niż domek dla bezpieczeństwa.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Elbląg – ZADZWOŃ

Jesteśmy dokładni w naszym podejściu i mamy bazę zdjęć, aby ułatwić wyobrażenie sobie produktu końcowego. Aby spełnić Twoje potrzeby, możemy dostosować takie rzeczy jak grubość izolacji wokół ścian zewnętrznych i dachu/podłogi. Ponadto, jeśli chcesz, możemy zapewnić ogrzewanie elektryczne, podłogowe lub gazowe. Twoje zadowolenie jest dla nas celem numer jeden, dlatego zadbamy o takie elementy jak energooszczędne oświetlenie LED wewnątrz i na zewnątrz przyczepy. Oferujemy również dodatki, takie jak meble, urządzenia, elektronikę, klimatyzację i rolety przeciwsłoneczne! Ponadto, dzięki własnej stolarni możemy wykonać meble na zamówienie, które będą idealnie pasować i zostaną szybko zmontowane, co skróci całkowity czas realizacji zamówienia.