Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Poznań: Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kompleksowe usługi budowlane w zakresie domów mobilnych w miejscowości Poznań

Możliwość stawiania domów mobilnych bez pozwolenia na budowę, które można usytuować praktycznie w każdym miejscu i przenosić w dowolnym momencie, stała się w Polsce na przestrzeni drugiej dekady XXI wieku bardzo lubianym trendem. Jest to spowodowane wzmocnieniem finansowym znacznej części społeczeństwa, często wynikającym z większej ilości pracy lub wydajniejszej pracy – czasem jednego i drugiego. W świecie, który staje się coraz bardziej gorączkowy, wycofanie się do spokojnego miejsca na łonie natury stało się coraz bardziej popularne. Domy mobilne są ostatnio ulubionym rozwiązaniem dla osób szukających ucieczki od chaotycznej codzienności – a to dzięki ich niezwykłej zalecie, jaką jest szybki montaż!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom nasz entuzjazm dla produkcji domów mobilnych dorównuje jedynie naszemu doświadczeniu w ich budowie. Niezależnie od tego, co klient ma na myśli, jakie są jego wymagania – staramy się to zrealizować. Szczególną uwagę zwracamy na to, aby projekty były spersonalizowane i dopasowane do indywidualnej wizji każdego klienta – jego wymarzonego domu mobilnego. Ponieważ zwracamy uwagę na każdy szczegół, jesteśmy pewni jakości w pełni spersonalizowanych domów mobilnych, które oferujemy. Wykonane przez nas domy mobilne są jedyne w swoim rodzaju, wyróżniają się indywidualnym charakterem. Przyszli właściciele biorą aktywny udział w procesie tworzenia, upewniając się, że produkt końcowy jest wygodny i zawiera wszystkie funkcje, których potrzebują. Jesteśmy zaangażowani w każdy projekt, wnosząc nasze doświadczenie i zgromadzoną wiedzę, jak również entuzjazm do naszej pracy.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Poznań bywamy często – to teren naszego działania!

Zanim przystąpimy do budowy Twojego indywidualnego domu mobilnego, poświęcamy dużo czasu na dokładne zbadanie Twoich potrzeb i oczekiwań. Zawsze możesz polegać na naszej fachowej wiedzy, która pomoże nam znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązania, które będą praktyczne i zminimalizują koszty budowy Twojego domu mobilnego. Dokładny projekt będzie wynikiem naszej udanej współpracy i będzie tym, co ustaliliśmy.
Twój idealny dom może mieć dowolną wielkość, dopasowany układ pomieszczeń i rozmieszczenie okien, indywidualną liczbę sypialni – wszystko zgodnie z Twoimi życzeniami – nie jesteśmy ograniczeni do oferowania gotowych modeli z katalogu. Z naszą pomocą możesz spersonalizować styl i kolor poszczególnych elementów – dachu, ścian, podłogi. Do tej pory zrealizowaliśmy tak wiele różnych projektów, że większość pomysłów, które przynoszą nam klienci, można poznać przeglądając zdjęcia z poprzednich realizacji.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Poznań – ZADZWOŃ

Oferujemy galerię zdjęć, aby zapewnić Państwu konkretną wizualizację rezultatu. Ponadto możemy uwzględnić wszelkie modyfikacje, które chciałbyś wprowadzić, takie jak grubość izolacji ścian i dachu/podłogi. Jeśli chodzi o ogrzewanie, możesz wybrać pomiędzy elektrycznym, podłogowym i gazowym. Twoja całkowita satysfakcja jest dla nas najważniejsza, dlatego zapewniamy energooszczędne oświetlenie LED zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz przyczepy. Ponadto oferujemy dodatkowe elementy wyposażenia, takie jak meble, urządzenia, elektronika i klimatyzacja/rolety przeciwsłoneczne. A robi się jeszcze lepiej – mamy na miejscu stolarnię, która pozwala zamówić meble na idealne dopasowanie, łącznie z montażem – to znacznie skraca czas realizacji!