Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Kościerzyna: Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kościerzyna: Kompleksowe usługi stolarskie i ogólno-budowlane w zakresie domów mobilnych

W ciągu drugiej dekady XXI wieku domy mobilne w Polsce zaczęły zyskiwać na popularności ze względu na wzrost jakości życia dużej części społeczeństwa. W szczególności poprawiły się sprawy pieniężne, a osoby w średnich i dużych miastach często cieszyły się wyższymi zarobkami ze względu na większą ilość pracy lub wydajniejszą pracę – czasami jedno i drugie.
W ostatnim czasie, w świecie, który pędzi coraz szybciej i nigdy nie wydaje się dawać nam szansy na zrobienie sobie przerwy, przeprowadzka do spokojnego miejsca na łonie natury jest bardzo pożądaną opcją. Domy mobilne stały się ostatnio świetnym wyborem dla osób szukających sposobu na odpoczynek od nieustającego zgiełku – a wszystko to jest możliwe dzięki ich niezwykłej zalecie – szybkości montażu! Domy mobilne tworzymy przez cały rok bez żadnych pozwoleń budowlanych; można je zamontować w niemal każdym miejscu i przenieść w dowolnym momencie.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom nie tylko pasjonujemy się budową domów mobilnych, ale także mamy w tym bogate doświadczenie. Bez względu na to, czego chce lub potrzebuje klient – my to realizujemy. Zawsze dostosowujemy projekty do indywidualnej wizji każdego klienta – jego idealnego domu mobilnego. A ponieważ dbamy o każdy szczegół, jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować domy mobilne całkowicie dostosowane do potrzeb klienta. Domy mobilne, które budujemy w naszej firmie są jedyne w swoim rodzaju – zazwyczaj wyróżniają się jedynie swoją wyjątkowością. Ich przyszli właściciele są integralną częścią procesu tworzenia, dbając o to, by mieli wszystko, czego potrzebują i czuli się komfortowo. Możesz być pewien, że w każdy z tych projektów wkładamy wiele wysiłku, wnosząc nasze wieloletnie doświadczenie, mądrość, którą zdobyliśmy z biegiem czasu i mnóstwo entuzjazmu.

Domek mobilny
Domek mobilny

W Kościerzyna bywamy często z uwagi na dużą liczbę interesantów!

Transport mobile home na działkę klienta wymaga bezwzględnie wizyty na miejscu, aby spełnić wymagania prawne i zabezpieczyć ubezpieczenie. Transport jest nadzorowany przez licencjonowanego pilota, który w razie potrzeby wstrzymuje ruch na drodze. Następnie ciężarówka podjeżdża pod wejście do lokalizacji, a mały ciągnik jest używany do zdejmowania domu z naczepy dla jego zwiększonej zwrotności. Ważne jest, aby mieć utwardzoną nawierzchnię, ponieważ domek jest ciężki, o masie własnej kilku ton i do 10.000 kg po umeblowaniu. Zwróć uwagę na szerokość wjazdu, który powinien być co najmniej o metr szerszy od domku dla zachowania ostrożności.

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Kościerzyna? SKONTAKTUJ SIĘ!

Ogólnie rzecz biorąc, budowa domu mobilnego trwa około 3 miesięcy. Czas ten może się jednak różnić w zależności od wielkości domu, wybranego modelu, pożądanej jakości wykończenia i dodania dodatkowych udogodnień. Ponadto, ilość otrzymanych zamówień (w tym tych w kolejce) w danym czasie również wpływa na to, jak długo potrwa budowa domu mobilnego. Należy wspomnieć, że szczyt zamówień przypada na wiosnę i lato.
W ostatnim czasie, w okresie rosnącej inflacji, wiele osób zniechęciło się do budowy własnego domu, małego czy dużego, ze względu na stan rynku nieruchomości, niedobór materiałów budowlanych i napiętą sytuację kredytową. Domy mobilne stanowią realne rozwiązanie, pozwalając ludziom na szybką, bezproblemową budowę domu i bez obaw o przekroczenie budżetu, ponieważ całkowity koszt domu jest z góry znany!