Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Krusza-Duchowna: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Krusza-Duchowna: Profesjonalne budowanie domów mobilnych

Nasze domki są wykonane z drewna świerkowego pochodzącego z certyfikowanego tartaku. Używane są tylko najlepsze elementy drewniane, które są suszone, aby zapewnić najwyższą trwałość. Konstrukcja umieszczona jest na stalowym stelażu z kołami, dzięki czemu jest mobilna. Wykonana jest z wysokiej klasy materiałów i spełnia wszelkie normy, więc będziesz zadowolony z zakupu. Do tego jest ocieplony wełną mineralną i posiada wszystkie niezbędne instalacje, a także pojemną wysokość wnętrza. Każdy domek jest spersonalizowany pod kątem Twoich potrzeb, a o układzie pomieszczeń i kolorystyce decydujesz Ty. Chatki te występują w rozmiarach zaczynających się od 15m2, a ze względu na ograniczenia transportowe maksymalny rozmiar pojedynczego modułu to 4m szerokości i 12m długości. Można jednak łączyć wiele modułów, tworząc większe przenośne domy.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki wykonane są z drewna świerkowego dostarczanego przez niezawodny tartak, a do budowy używane są tylko najlepsze, odpowiednio wysuszone elementy drewniane. Zamontowany jest na stalowym stelażu z kółkami, więc łatwo go przenieść. Jest najwyższej jakości i pełen niezbędnych udogodnień, a dodatkowo ocieplony wełną mineralną, dzięki czemu można w nim przebywać przez cały rok. Każdy bungalow jest wykonany na zamówienie z pożądanym przez kupującego układem i kolorystyką. Występuje w rozmiarach od 15m2, ale ze względu na transport, maksymalny rozmiar pojedynczego modułu to 4m szerokości i 12m długości. Ale nie martw się, zawsze możesz połączyć kilka modułów, aby uzyskać większe domy mobilne.

W miejscowości Krusza-Duchowna bywamy często – to teren naszego działania!

Dbamy o to, aby transport mobile home na działkę klienta odbył się bezpiecznie i z zachowaniem najwyższych standardów. Wcześniej dokonywana jest wizja lokalna w celu spełnienia wszystkich wymogów prawnych i pozwoleń, natomiast sam transport jest ubezpieczony. Do towarzyszenia transportowi przydzielany jest licencjonowany pilot, który w razie potrzeby wstrzymuje ruch na okolicznej drodze. Następnie ciężarówka podjeżdża pod wjazd na działkę, po czym za pomocą małego ciągnika zdejmuje się domek z naczepy. Dzieje się tak dlatego, że domek jest dobrze ocieplony i ciężki, bo przy pełnym wyposażeniu może ważyć nawet 10 000 kg. Jednak chodnik przed działką powinien być wybrukowany ze względu na ten ciężar, a szerokość wjazdu powinna być przynajmniej o metr szersza dla zwiększenia bezpieczeństwa.

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Krusza-Duchowna? SKONTAKTUJ SIĘ!

Dysponujemy szczegółową bazą zdjęć, dzięki czemu można sobie wyobrazić efekt końcowy wybranego rozwiązania. Jesteśmy również w stanie dostosować izolację ścian zewnętrznych oraz dachu/podłogi, aby zapewnić maksymalną ochronę przed elementami zewnętrznymi. Opcje ogrzewania obejmują ogrzewanie elektryczne, podłogowe i gazowe – cokolwiek potrzebujesz! A my stawiamy na pierwszym miejscu Twoją satysfakcję, dlatego energooszczędne oświetlenie LED zostanie zainstalowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ponadto, możesz wybrać spośród wielu dodatków, takich jak meble, urządzenia, sprzęt elektroniczny, klimatyzacja i rolety przeciwsłoneczne. A co najlepsze? Mamy własny zakład stolarski i możemy wykonać meble idealnie pasujące do Twojej przestrzeni, łącznie z montażem – co naprawdę przyspiesza cały proces.