Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Łódź: Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kompleksowe usługi budowlane w zakresie domów mobilnych w miejscowości Łódź

Nasze domki wykonane są z drewna świerkowego pochodzącego z rzetelnego tartaku. Używamy tylko najwyższej klasy elementów drewnianych, które są odpowiednio suszone dla dodatkowej trwałości. Całość jest mobilna, ponieważ siedzi na stalowym stelażu z kółkami. Został wykonany zgodnie z wszelkimi normami i posiada świetne materiały wykończeniowe, dzięki czemu można w nim mieszkać przez cały rok – w komplecie z izolacją z wełny mineralnej i wszystkimi niezbędnymi instalacjami, a do tego z przytulną wysokością wnętrza. Każdy domek jest wykonywany na zamówienie – omówimy z Tobą układ i paletę kolorów. Wielkość chatki zaczyna się od 15m2, jednak można je łączyć, tworząc większe domki mobilne, biorąc pod uwagę konieczność transportu oraz limit 4m szerokości i 12m długości pojedynczego modułu.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Mobildom to nie tylko entuzjaści produkcji domów mobilnych, ale także wieloletnie doświadczenie w ich konstruowaniu. Nie ma więc wątpliwości – niezależnie od tego, czego życzy sobie klient, my możemy to zrealizować. Zawsze dopasowujemy projekty do unikalnej wizji każdego klienta – jego idealnego domu mobilnego. Nie trzeba dodawać, że zwracamy szczególną uwagę na wszystkie szczegóły, dlatego z dumą oferujemy domy mobilne na zamówienie. Wszystkie te, które powstają w naszej fabryce są niezwykłe – zazwyczaj trzymają się razem dzięki swojej oryginalności. Ich przyszli właściciele biorą udział w procesie rozwoju, zapewniając sobie przytulny dom ze wszystkimi potrzebami. Zapewniamy, że jesteśmy aktywnie zaangażowani w każdy projekt, oferując naszą wiedzę i entuzjazm dla tego, co robimy.

W miejscowości Łódź bywamy często – to teren naszego działania!

Zanim zbudujemy Twój jedyny w swoim rodzaju dom mobilny, poświęcamy nasz czas na zapoznanie się z wszystkimi Twoimi pragnieniami i oczekiwaniami. Liczymy na to, że pomożemy Ci znaleźć optymalne rozwiązania o praktycznych zastosowaniach i utrzymać koszty na niskim poziomie. Projekt domu będzie wynikiem naszej doskonałej współpracy i będzie dokładnie tym, o czym rozmawialiśmy.
Możesz wybrać dowolny metraż, układ pomieszczeń i rozmieszczenie okien, liczbę sypialni – wszystko zgodnie z Twoimi upodobaniami – nie ograniczamy Cię do gotowych opcji z katalogu. Z naszą pomocą możesz spersonalizować styl i kolorystykę różnych elementów, takich jak dach, ściany czy podłogi. Wykonaliśmy tak wiele różnych projektów, że pomysły klientów można porównać ze zdjęciami naszych poprzednich realizacji.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Łódź – ZADZWOŃ

Ogólnie rzecz biorąc, budowa domu mobilnego trwa około trzech miesięcy. Oczywiście czas ten może ulec wydłużeniu lub skróceniu ze względu na rozmiar, model, pożądaną jakość i wszelkie opcjonalne funkcje. Ilość złożonych zamówień, w tym tych w kolejce, również wpływa na czas trwania budowy. Ważne jest, aby zauważyć, że największa liczba zamówień ma tendencję do przychodzenia w miesiącach wiosennych i letnich.
Ostatnie lata z wysoką inflacją sprawiły, że wiele osób wstrzymało swoje plany budowy własnego domu, niezależnie od wielkości, ze względu na stan rynku nieruchomości, brak materiałów i ograniczenia kredytowe. Domy mobilne są idealnym rozwiązaniem tego problemu, oferując przyjazny dla budżetu i szybki sposób na postawienie domu.