Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Myślenice: Domy mobilne – budowa

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kompleksowe usługi budowlane w zakresie domów mobilnych w miejscowości Myślenice

Nasze domki budowane są z najlepszego drewna świerkowego, dostarczanego z zaufanego tartaku. Używamy tylko najwyższej jakości materiałów drewnianych, suszonych i impregnowanych dla maksymalnej trwałości. Cała konstrukcja jest zamontowana na stalowej ramie z kółkami, co pozwala na jej łatwe przemieszczanie. Domek spełnia wszystkie przepisy bezpieczeństwa i jakości, oferując imponujące wykończenie, które przekroczy Twoje oczekiwania. Każdy domek jest wykonywany na zamówienie, a układ pomieszczeń i kolorystyka może być dostosowana do klienta. Najmniejszy rozmiar domku to 15m2, a ze względu na konieczność transportu, pojedyncze moduły są ograniczone do 4m szerokości i 12m długości. Możliwe jest jednak łączenie modułów w celu stworzenia większych domków mobilnych.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom nie tylko kochamy to, co robimy – tworzenie domów mobilnych – ale także mamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Więc cokolwiek klient sobie zażyczy, bez względu na jego potrzeby – możemy to zrealizować. Każdy projekt jest dostosowywany do indywidualnej wizji klienta – jego wymarzonego domu na kółkach. Ponieważ każdy szczegół jest dla nas ważny, dbamy o to, aby tworzone przez nas domy mobilne były całkowicie dopasowane do potrzeb klienta. Wszystkie są jedyne w swoim rodzaju – zazwyczaj jedyną rzeczą, którą mają ze sobą wspólnego jest ich wyjątkowość. Przyszli właściciele są integralną częścią procesu, upewniając się, że mają wszystko, czego potrzebują i czują się komfortowo. W każdy projekt wkładamy serce i duszę, a nasze wieloletnie doświadczenie i wiedzę wykorzystujemy, aby stworzyć coś wyjątkowego.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Myślenice bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Z najwyższą starannością oceniamy Państwa pragnienia i oczekiwania, a nasza ekspercka wiedza pomoże nam zdecydować o najodpowiedniejszych rozwiązaniach, aby utrzymać koszty na niskim poziomie. Gotowy produkt będzie efektem naszej wspólnej pracy i będzie odzwierciedlał wszystkie szczegóły, które uzgodniliśmy. Możesz mieć dom o dowolnej wielkości i liczbie sypialni, które chcesz, plus, można spersonalizować styl i kolor dachu, ścian i podłogi – zrobiliśmy tak wiele różnych budów, że większość pomysłów klienci przychodzą do nas z może być rozwiązany przez patrząc na zdjęcia z poprzednich projektów.

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Myślenice? SKONTAKTUJ SIĘ!

Ogólnie rzecz biorąc, budowa domu mobilnego trwa około trzech miesięcy. Jest to jednak przybliżony czas, który może ulec wydłużeniu lub skróceniu w zależności od wielkości, wybranego modelu, oczekiwanego luksusowego wyglądu i opcjonalnych urządzeń. Na czas ukończenia domu mobilnego wpływa także liczba zapytań i zamówień (także tych w trakcie realizacji). Należy zauważyć, że najwięcej zamówień przyjmowanych jest w okresie wiosennym i letnim.
W ostatnim czasie, ze względu na wysoką inflację, wiele osób wstrzymało się z pomysłem stworzenia własnego domu (nawet niewielkiego) ze względu na stan rynku nieruchomości, brak dostępnych materiałów budowlanych oraz ograniczenia dotyczące kredytów. Z pomocą w rozwiązaniu tego problemu przyszły domy mobilne, które są rozwiązaniem szybkim, wygodnym i w którym możesz być pewien, że nie przesadzisz z wydatkami, ponieważ od początku znasz pełny koszt domu!