Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Rajcza: Budowa domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kompleksowe budowanie domów mobilnych w miejscowości Rajcza

Nasze domy mobilne są dostępne przez cały rok i mogą być stawiane bez konieczności uzyskania pozwolenia na budowę. Można je postawić w niemal każdej lokalizacji i w razie potrzeby przenieść w inne miejsce.
W ostatnich latach popularność domów mobilnych w Polsce wzrasta, napędzana poprawą warunków finansowych znacznej części społeczeństwa. Wynagrodzenia zostały podniesione poprzez przyjęcie większej ilości zleceń lub optymalizację wydajności pracy – czasami jedno i drugie.
Ponieważ życie staje się coraz bardziej gorączkowe, ucieczka do spokojnego środowiska stała się bardziej pożądana. Domy mobilne stają się popularną opcją dla ludzi, którzy chcą uciec od ruchliwego tempa codziennego życia ze względu na ich szybki proces instalacji.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasz domek zbudowany jest z najwyższej jakości drewna świerkowego, pozyskanego ze sprawdzonego tartaku. Elementy drewniane są najwyższej jakości i wysuszone do perfekcji, co zapewnia długotrwały produkt. Cała konstrukcja wyposażona jest w stalowy stelaż i koła, dzięki czemu można ją łatwo transportować. Domek spełnia wszelkie standardy, wykorzystując ekskluzywne materiały wykończeniowe i jest w stanie spełnić Państwa oczekiwania. Jest on ocieplony wełną mineralną i wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje do mieszkania w nim przez cały rok. Każdy domek jest dostosowywany do preferencji klienta, przy czym układ pomieszczeń i kolorystyka są wcześniej omawiane. Domek może mieć już 15m2, jednak brane jest pod uwagę ograniczenie wielkości ze względu na transport (4m szerokości i max 12m długości), ale w przypadku większych domków mobilnych można dodać dodatkowe moduły. Jesteśmy zachwyceni mogąc przedstawić Państwu tak niesamowite rozwiązanie!

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Rajcza bywamy często – to teren naszego działania!

Przed rozpoczęciem budowy domu mobilnego na zamówienie, poświęcamy czas na uważną analizę Państwa kryteriów i pragnień. Zawsze możesz zaufać naszemu profesjonalnemu doradztwu, które pomoże nam ustalić ostateczne rozwiązania, które mają realne zastosowanie i obniżą koszty budowy Twojego wyjątkowego domu mobilnego. Skrupulatny projekt będzie wynikiem naszej godnej podziwu pracy zespołowej i będzie dokładnie tym, na co się zgodziliśmy.
Twój wymarzony dom może mieć dowolne, wskazane przez Ciebie wymiary, niestandardowy układ pomieszczeń i rozmieszczenie okien, dostosowaną liczbę sypialni – wszystko zgodnie z Twoim życzeniem – nie ograniczamy się do oferowania gotowych opcji z katalogu. Z naszym wsparciem możesz dostosować styl i kolorystykę poszczególnych elementów – dachu, ścian, podłogi. Do tej pory zrealizowaliśmy tak wiele różnorodnych realizacji, że większość pomysłów, z którymi przychodzą do nas klienci, możemy zaadresować oglądając zdjęcia wcześniejszych realizacji.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Rajcza – ZADZWOŃ

Posiadamy bazę zdjęć gotowego produktu, dzięki czemu łatwiej będzie Ci wyobrazić sobie efekt końcowy. Izolację ścian oraz dachu/podłogi możesz dostosować do swoich potrzeb. Oferujemy ogrzewanie elektryczne, podłogowe lub gazowe w zależności od Twoich wymagań. Priorytetem jest dla nas Twoja satysfakcja, dlatego dbamy o to, aby w przyczepie znalazło się energooszczędne oświetlenie LED wewnątrz i na zewnątrz. Ponadto posiadamy dodatkowe wyposażenie opcjonalne, takie jak meble, sprzęt AGD, elektronika, klimatyzacja czy rolety przeciwsłoneczne. Co warte podkreślenia, posiadamy własną stolarnię, dzięki czemu możesz zamówić meble na wymiar, które są idealnie dopasowane i gotowe do montażu, co skraca całkowity czas realizacji zamówienia.