Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Tczew: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Tczew: Profesjonalne budowanie domów mobilnych

Szukasz sposobu na ucieczkę od zgiełku codziennego życia? W takim razie masz szczęście! Nasze całoroczne domy mobilne można ustawić niemal wszędzie i przenieść w dowolnym momencie – bez konieczności uzyskiwania pozwoleń na budowę. Popularność domów mobilnych w Polsce stale rośnie dzięki poprawie standardu życia. Wraz z wyższymi zarobkami i pragnieniem prostszego życia, coraz więcej osób zwraca się w stronę domów mobilnych jako sposobu na relaks i ponowne połączenie się z naturą. Dlaczego więc czekać? Doświadcz wolności i elastyczności życia w domu mobilnym już dziś!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki z drewna świerkowego nie mają sobie równych! Pochodzące z zaprzyjaźnionego tartaku, używamy tylko wysokiej jakości drewnianych elementów, które są odpowiednio suszone, aby zapewnić najwyższą trwałość. Co jest jeszcze lepsze? Cała konstrukcja jest mobilna dzięki stalowej ramie z kółkami, co pozwala zabrać domek w podróż! Nasze domki spełniają wszystkie standardy i są wykonane z najwyższej jakości materiałów wykończeniowych, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Dzięki izolacji wykonanej z wełny mineralnej oraz kompletnym instalacjom, a także komfortowej wysokości wnętrza, po umeblowaniu można mieszkać w naszych domkach przez cały rok. Każdy domek wykonywany jest na indywidualne zamówienie, dlatego układ pomieszczeń i kolorystyka uzgadniane są z klientem, aby nadać mu spersonalizowany charakter. Nasze domki są dostępne w rozmiarach od 15 m2, z opcją łączenia modułów w celu stworzenia większych mobilnych domów. Uwolnij swoją kreatywność dzięki naszym wyjątkowym i konfigurowalnym domkom z drewna świerkowego!

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Tczew bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Jako profesjonaliści w branży transportu domów mobilnych zapewniamy naszym klientom niezawodne i wydajne usługi. Przed transportem przeprowadzamy wizytę na miejscu, aby upewnić się, że spełnione są wszystkie wymogi prawne i pozwolenia, a transport jest w pełni ubezpieczony. Nasi licencjonowani piloci towarzyszą transportowi i nadzorują cały proces, w tym w razie potrzeby zatrzymują ruch na okolicznych drogach. Aby zapewnić maksymalną zwrotność, używamy małego ciągnika do ściągania domu z naczepy. Ważne jest, aby pamiętać, że nawierzchnia powinna być utwardzona, ponieważ całoroczny, dobrze izolowany domek może być dość ciężki – waży kilka ton, gdy jest pusty i do 10 000 kg, gdy jest wyposażony. Zalecamy również, aby szerokość wjazdu była co najmniej o metr większa niż domek ze względów bezpieczeństwa. Jesteśmy dumni z dostarczania profesjonalnych, wysokiej jakości usług transportowych naszym cenionym klientom.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Tczew – ZADZWOŃ

To niesamowite, jak szybko można mieć zupełnie nowy dom mobilny! Budowa trwa tylko około trzech miesięcy, więc będziesz w swoim nowym domu w mgnieniu oka. Oczywiście czas budowy może się różnić w zależności od wielkości i modelu domu, a także pożądanego poziomu wykończenia i opcjonalnego wyposażenia. Ponadto, aktualne zainteresowanie domami mobilnymi wpływa na czas realizacji zamówienia. Należy pamiętać, że wiosna i lato to najbardziej pracowity okres dla zamówień, więc należy to odpowiednio zaplanować!

Inflacja i trudności na rynku nieruchomości sprawiły, że budowa domu wydaje się niemożliwa, ale nie obawiaj się! Domy mobilne to rozwiązanie, na które czekałeś. Możesz zbudować swój wymarzony dom szybko i łatwo, nie martwiąc się o przekroczenie budżetu. Ponadto od samego początku będziesz znać całkowity koszt projektu. To ekscytujący czas na budowę domu mobilnego!