Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Niechorze: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Profesjonalne realizacje domów mobilnych w miejscowości Niechorze

Nasze domki wykonane są z drewna świerkowego pochodzącego ze sprawdzonego tartaku, posiadają tylko najlepsze elementy drewniane, które zostały dokładnie wysuszone dla optymalnej trwałości. Domek jest osadzony na stalowej ramie z kółkami, dzięki czemu jest wygodny do przemieszczania. Spełnia wszelkie standardy, a najwyższej jakości materiały wykończeniowe przewyższą Twoje oczekiwania, może pochwalić się ociepleniem wełną mineralną, pełnymi instalacjami oraz komfortową wysokością wnętrza. Każdy domek jest wykonywany na zamówienie, przy czym klient ma możliwość decydowania o układzie pomieszczeń i kolorystyce. Dostępny jest w rozmiarach od 15m2, choć rozmiar pojedynczego modułu ograniczony jest do 4m szerokości i 12m długości ze względu na możliwość transportu; moduły można jednak łączyć ze sobą, tworząc większe domy mobilne!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki są zbudowane z drewna świerkowego pozyskiwanego z niezawodnego tartaku. Stosujemy wyłącznie najwyższej klasy elementy drewniane, które zostały starannie wysuszone, aby zapewnić im wyjątkową trwałość. Cała konstrukcja jest mobilna, ponieważ podstawa składa się ze stalowych kół. Spełnia wszystkie normy branżowe, wykonana jest z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, które z pewnością przekroczą Państwa oczekiwania, a do tego jest ocieplona wełną mineralną i posiada kompletne instalacje, a także przyjemną wysokość wnętrza, dzięki czemu bez problemu można w niej zamieszkać przez cały rok. Każdy domek jest wykonywany na zamówienie, a układ pomieszczeń i kolorystyka są dostosowywane do upodobań klienta. Występują one w rozmiarach zaczynających się od 15m2. Ze względu na konieczność transportu, rozmiar pojedynczego modułu jest ograniczony do 4m szerokości i 12m długości, ale moduły można łączyć ze sobą tworząc większe domy mobilne.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Niechorze bywamy często – to teren naszego działania!

Oferujemy dostawę domu mobilnego na posesję klienta. Z reguły jest to poprzedzone oględzinami terenu. Uzyskiwane są wszelkie wymogi prawne i pozwolenia, a transport jest ubezpieczony. Transport domu mobilnego odbywa się przez wykwalifikowanego pilota. W razie potrzeby pilot wstrzymuje ruch na pobliskiej drodze, aby ciężarówka mogła podejść do wjazdu na posesję. Ciężarówka podjeżdża jak najbliżej wjazdu, po czym domek jest odczepiany od naczepy za pomocą małego ciągnika, który dzięki swoim rozmiarom i momentowi obrotowemu jest bardziej zwrotny.
Ważne jest, aby mieć utwardzoną powierzchnię, ponieważ domek jest mocno izolowany i może ważyć do 10 000 kg, gdy jest w pełni umeblowany. Należy również zwrócić uwagę na szerokość wjazdu, powinien on być przynajmniej o metr większy niż szerokość domku ze względów bezpieczeństwa.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Niechorze – ZADZWOŃ

Dzięki naszym zdjęciom z ukończonych projektów, wyobrażenie sobie ostatecznego rezultatu Państwa mieszkania jest dziecinnie proste! Możemy również dostosować grubość izolacji ścian zewnętrznych oraz dachu/podłogi do Twoich potrzeb. Jeśli chodzi o ogrzewanie, możemy zaoferować Państwu ogrzewanie elektryczne, podłogowe lub gazowe. Twoje zadowolenie jest zawsze naszym priorytetem, dlatego wyposażymy Twoją przyczepę w energooszczędne oświetlenie LED wewnątrz i na zewnątrz. Ponadto mamy do wyboru wiele dodatkowych udogodnień, takich jak meble, urządzenia, sprzęt elektroniczny oraz klimatyzatory lub osłony przeciwsłoneczne. Co więcej, nasza stolarnia może dostarczyć Ci meble dopasowane do Twoich potrzeb, które pasują jak ulał, z montażem – co znacznie skraca całkowity czas dostawy.