Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Konikowo: Domy mobilne – budowa

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Profesjonalne stawianie domów mobilnych w miejscowości Konikowo

Nasze domy mobilne są dostępne przez cały rok bez konieczności uzyskiwania jakichkolwiek pozwoleń na budowę. Mogą być zainstalowane niemal wszędzie i mogą być przenoszone, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.
W ostatnim dziesięcioleciu popularność domów mobilnych w Polsce postępowała powoli, ale nieubłaganie, wraz ze wzrostem poziomu życia wielu osób. Wynagrodzenia poszły w górę, zwykle z powodu większej ilości ciężkiej pracy lub poprawy wydajności w pracy – jedno i drugie.
W dzisiejszym szybkim świecie coraz bardziej pożądane staje się znalezienie spokojnego miejsca na łonie natury, do którego można się wycofać. Domy mobilne stały się ostatnio popularną opcją dla tych, którzy potrzebują przerwy od ciągłego pośpiechu – a to wszystko dzięki ich szybkiemu i łatwemu procesowi instalacji!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasz zachwycający domek wykonany jest z pierwszorzędnego drewna świerkowego dostarczanego przez sprawdzony tartak. Zapewniamy, że wszystkie elementy drewniane są optymalnie wysuszone i posiadają dużą trwałość. Cała konstrukcja osadzona jest na stalowej ramie z kółkami, dzięki czemu jest mobilna. Spełnia wszelkie normy i jest wyposażona w wysokiej klasy materiały wykończeniowe, dzięki czemu nadaje się do całorocznego zamieszkania. Izolacja z wełny mineralnej oraz pełne instalacje zapewniają komfortowe wnętrze. Każdy domek jest wykonywany na zamówienie z wybranym przez Państwa układem i kolorystyką. Począwszy od 15m2, wielkość pojedynczego modułu jest ograniczona do 4m szerokości i 12m długości ze względów transportowych. Jednakże, wiele modułów może być łączonych w większe domy mobilne. Jesteśmy podekscytowani, że możemy dostarczyć Ci idealny domek!

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Konikowo bywamy często – to teren naszego działania!

Zanim zaczniemy budować Twój domek na zamówienie, staramy się uważnie ocenić Twoje wymagania i pragnienia. Zawsze możesz polegać na naszych poradach, aby odkryć najlepsze opcje, które są wykonalne i obniżają koszty tworzenia Twojego domu mobilnego. Dokładny projekt będzie produktem naszej wspaniałej współpracy i będzie dokładnie tym, co uzgodniliśmy.

Twój idealny dom może mieć dowolny rozmiar, który określisz, z niestandardowym układem pomieszczeń i rozmieszczeniem okien, z możliwością dostosowania sypialni – wszystko zgodnie z Twoimi życzeniami – nie dostarczamy tylko gotowych projektów z katalogu. Z naszą pomocą możesz dostosować styl i kolor poszczególnych elementów – dachu, ścian, podłogi. Do tej pory zrealizowaliśmy tak wiele różnych projektów, że większość pomysłów klientów można zrealizować oglądając zdjęcia naszych poprzednich realizacji.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Konikowo – ZADZWOŃ

Ogólnie rzecz biorąc, budowa domu mobilnego trwa około trzech miesięcy. Oczywiście czas ten jest przybliżony i może być dłuższy lub krótszy w zależności od wielkości, projektu, jakości wykończenia i wszelkich opcjonalnych dodatków. Obecny popyt, widoczny w liczbie przyjętych zamówień (w tym tych w kolejce), również wpływa na czas potrzebny do ukończenia domu mobilnego. Warto zauważyć, że najwięcej zamówień otrzymujemy w sezonie wiosennym i letnim.
Ostatnio, w czasach wysokiej inflacji, plany budowy małego domu zostały zniweczone ze względu na stan rynku nieruchomości, brak materiałów budowlanych i ograniczenia kredytowe. Domy mobilne stanowią rozwiązanie tego problemu, oferując szybki i bezwysiłkowy sposób budowy domu bez obaw o przekroczenie budżetu – ponieważ całkowity koszt jest znany z góry!