Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Ząbki K.Warszawy: Domy mobilne – budowa

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Ząbki K.Warszawy: Kompleksowe realizacje domów mobilnych

Produkujemy domy mobilne bez konieczności zdobywania pozwoleń na budowę przez cały rok. Mieszkania te można postawić praktycznie w każdym miejscu i przenosić w razie potrzeby.

Uznanie dla domów mobilnych w Polsce stopniowo rosło w drugiej dekadzie lat 2000, co wynikało z poprawy warunków życia znacznej części społeczeństwa. Sytuacja finansowa, szczególnie wśród mieszkańców dużych i średnich miast, uległa znacznej poprawie. Wyższe zarobki były często konsekwencją podjęcia większej ilości pracy lub bardziej wydajnej pracy – czasem jednego i drugiego.

W dzisiejszych czasach, kiedy życie jest bardziej zabiegane niż kiedykolwiek i wydaje się, że nigdy nie ma ani sekundy do stracenia, ucieczka do spokojnego miejsca na łonie natury staje się coraz bardziej pożądana. Domy przenośne stały się ostatnio popularną opcją wśród ludzi szukających sposobu na zrobienie sobie przerwy od nieustannego zgiełku – a to dzięki niesamowitej zalecie domów przenośnych – ich szybkiej budowie!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki są wykonane z drewna świerkowego, pozyskiwanego z zaprzyjaźnionego tartaku. Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości elementy drewniane, które zostały dokładnie wysuszone, co zapewnia ich trwałość. Dodatkowo cała konstrukcja jest mobilna, zamontowana na stalowym podwoziu z kołami.

Kabina spełnia wszystkie normy, a także jest wykonana z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, dzięki czemu może spełniać Twoje pragnienia. Ponadto jest ocieplona wełną mineralną i posiada wszystkie niezbędne instalacje, co skutkuje ciepłą i przytulną atmosferą w pomieszczeniach.

Każdy bungalow jest dostosowywany do Państwa potrzeb. Układ pomieszczeń i kolorystyka są omawiane z klientem.

Chatka może występować w rozmiarach nawet 15m2. Jednak do celów transportowych, pojedynczy moduł jest ograniczony do 4m szerokości i 12m długości. To powiedziawszy, moduły mogą być łączone ze sobą, aby stworzyć duże i mobilne domy.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Ząbki K.Warszawy bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Oferujemy transport mobile home na działkę klienta, zazwyczaj z wcześniejszą inspekcją terenu. Dbamy o wszystkie wymogi prawne i pozwolenia, a cały proces jest ubezpieczony. Ponadto na miejscu obecny jest licencjonowany pilot, który zapewnia bezpieczeństwo całego przedsięwzięcia. W niektórych przypadkach pilot może nawet zatrzymać ruch wokół wjazdu na działkę, aby ciężarówka mogła podjechać jak najbliżej. Następnie mały ciągnik jest używany do ściągania domu z naczepy, ponieważ oferuje większą zwrotność ze względu na swoje rozmiary i moment obrotowy. Ważne jest, aby mieć przygotowany chodnik, ponieważ domek jest dobrze ocieplony, a co za tym idzie – ciężki (masa pusta może wynosić kilka ton, a pełny załadunek może sięgać nawet 10 000 kg). Nie zapomnij zrobić odpowiednio szerokiego wjazdu – przynajmniej o metr więcej niż wymiary domku dla zwiększenia bezpieczeństwa.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Ząbki K.Warszawy – ZADZWOŃ

Dzięki naszej obszernej bazie zdjęć, łatwiej jest zwizualizować ostateczny rezultat wybranego przez Ciebie rozwiązania. Jesteśmy również elastyczni, jeśli chodzi o zmianę takich elementów jak grubość izolacji ścian zewnętrznych oraz dachu/podłogi, dzięki czemu Twój dom będzie chroniony przed żywiołami w taki sposób, jaki sobie wymarzysz. W zależności od potrzeb, możemy założyć ogrzewanie elektryczne, podłogowe lub gazowe. Zawsze stawiamy na pierwszym miejscu Twoje zadowolenie, dlatego zadbamy o takie szczegóły jak energooszczędne oświetlenie LED zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz przyczepy. Ponadto możesz wybrać z naszego dodatkowego wyposażenia – meble, sprzęt AGD, RTV, klimatyzatory, rolety przeciwsłoneczne. Na uwagę zasługuje również fakt, że posiadamy własną stolarnię, dzięki czemu możesz zamówić meble idealnie dopasowane i z montażem – co przekłada się na szybszy czas dostawy.