Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Nowa Bukówka K.Warszawy: Domy mobilne – budowa

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kompleksowe realizacje domów mobilnych w miejscowości Nowa Bukówka K.Warszawy

Nasze domy mobilne są budowane bez konieczności uzyskania pozwolenia na budowę i mogą być instalowane praktycznie wszędzie, co pozwala na ich przenoszenie w razie potrzeby. W ciągu ostatnich dziesięciu lat popyt na domy mobilne w Polsce stopniowo wzrastał ze względu na rosnący poziom życia dużej części społeczeństwa. Ten wzrost dobrobytu był często wynikiem tego, że ludzie podejmowali więcej pracy lub stawali się bardziej produktywni w swoich obecnych rolach – lub obu.

W naszym coraz szybszym społeczeństwie, szukanie wytchnienia w spokojnych miejscach na łonie natury stało się bardziej popularne. Domy mobilne stały się idealnym wyborem dla tych, którzy szukają ucieczki od ciągłego zgiełku, ze względu na ich niesamowicie szybką instalację.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom jesteśmy dumni z tworzenia domów mobilnych, które są naprawdę spersonalizowane dla naszych klientów. Rozumiemy, że każdy klient ma swoją wizję wymarzonego domu i staramy się ją dla niego zrealizować. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wyjątkowej dbałości o szczegóły, jesteśmy w stanie stworzyć domy, które są całkowicie unikalne i dostosowane do potrzeb klienta. Czerpiemy z naszego doświadczenia, wiedzy i entuzjazmu, aby zapewnić, że każdy dom jest wygodny i wyposażony we wszystkie funkcje, których życzy sobie właściciel. Jesteśmy aktywnie zaangażowani w każdy projekt i nigdy nie stosujemy podejścia uniwersalnego. Każdy produkowany przez nas dom mobilny jest inny, łączy go jedynie indywidualny projekt.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Nowa Bukówka K.Warszawy bywamy często – to teren naszego działania!

Przed rozpoczęciem budowy domu mobilnego na zamówienie, poświęcamy czas na właściwą ocenę Państwa potrzeb i oczekiwań. Nasze profesjonalne wskazówki są zawsze dostępne, aby pomóc nam znaleźć najlepsze rozwiązania o praktycznym zastosowaniu, przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów. Ostateczny projekt będzie wynikiem naszego wspólnego wysiłku i będzie tym, o czym rozmawialiśmy.

Wymiary Twojego wymarzonego domu mogą być takie, jakie sobie zażyczysz, a Ty możesz dostosować układ pomieszczeń, rozmieszczenie okien i liczbę sypialni. Nie pokazujemy Ci tylko katalogu gotowych produktów – możesz spersonalizować styl i kolor dachu, ścian i podłogi. Dostarczyliśmy tak wiele wariantów, że większość pomysłów, które przynoszą nam nasi klienci, można zrealizować po prostu pokazując im zdjęcia poprzednich projektów.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Nowa Bukówka K.Warszawy – ZADZWOŃ

Aby ułatwić wyobrażenie sobie produktu końcowego, oferujemy bazę zdjęć zrealizowanych projektów. Możemy również dostosować czynniki takie jak grubość izolacji ścian i dachu/podłogi, aby spełnić Twoje specyficzne wymagania. Niezależnie od tego, jakie są Twoje preferencje dotyczące ogrzewania – elektryczne, podłogowe czy gazowe – zadbamy o to, by je zapewnić. Ponadto priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego dbamy o szczegóły, takie jak energooszczędne oświetlenie LED wewnątrz i na zewnątrz budynku. Do Państwa dyspozycji mamy także szereg elementów uzupełniających, w tym meble, sprzęt AGD, sprzęt elektroniczny, a także klimatyzację czy rolety przeciwsłoneczne. Dodatkowo, ponieważ posiadamy własny zakład stolarski, możesz zamówić meble na wymiar, a my dodatkowo je dla Ciebie zmontujemy – dzięki czemu cały proces będzie znacznie krótszy.