Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Bydgoszcz: Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Profesjonalne realizacje domów mobilnych w miejscowości Bydgoszcz

Nasz domek zbudowany jest z drewna świerkowego pochodzącego z zaufanego tartaku. Używane są tylko najwyższej klasy elementy drewniane, dokładnie wysuszone, co zapewnia jego wytrzymałość i długowieczność. Jego stalowa rama z kołami sprawia, że jest niezwykle mobilny i przestrzega wszystkich przepisów. Zachwycą Cię jego wysokiej jakości materiały wykończeniowe i izolacja wełną mineralną, a także kompletne wyposażenie i przytulna wysokość wnętrza. Każdy domek jest specjalnie dostosowany do wymagań klientów, w tym układu pomieszczeń i kolorystyki. Występuje w rozmiarach od 15m2, a maksymalna szerokość i długość osobnej jednostki jest ograniczona do 4m i 12m odpowiednio, ale można łączyć wiele modułów dla większych domów mobilnych.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze przytulne domki wykonane są z najwyższej klasy drewna świerkowego pozyskiwanego ze sprawdzonego tartaku! Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości elementy drewniane, które są dokładnie suszone, co zapewnia ich wieloletnią trwałość. Cała konstrukcja jest wygodna do przenoszenia, ponieważ osadzona jest na stalowym stelażu z kółkami. Wykonana jest z najwyższej jakości materiałów i spełnia wszelkie normy, dzięki czemu z pewnością przerośnie Twoje oczekiwania! Dodatkowo, jest on ocieplony wełną mineralną, aby zapewnić Ci ciepło w zimie i ma komfortową wysokość wnętrza. Każdy bungalow jest tworzony z myślą o preferencjach klienta, od układu pomieszczeń po kolorystykę. Dostępne są wielkości od 15 m2, a ze względu na potrzeby transportowe maksymalna szerokość i długość pojedynczego modułu wynosi odpowiednio 4 m i 12 m, choć można łączyć kilka modułów, aby uzyskać większe domki mobilne!

W miejscowości Bydgoszcz bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Przed rozpoczęciem budowy domu mobilnego na zamówienie, poświęcamy czas na dokładną analizę Państwa potrzeb i oczekiwań. Możesz polegać na naszych profesjonalnych wskazówkach, aby znaleźć najlepsze rozwiązania, które są skuteczne i pomagają zmniejszyć koszty budowy Twojego domu mobilnego na zamówienie. Dokładny projekt będzie wynikiem naszej wspaniałej współpracy i będzie dokładnie tym, co omówiliśmy.
Możesz wybrać dowolny rozmiar, spersonalizować układ pomieszczeń i rozmieszczenie okien, zdecydować ile chcesz mieć sypialni – wszystko zgodnie z Twoimi preferencjami – nie jesteśmy ograniczeni do oferowania gotowych opcji z katalogu. Z naszą pomocą możesz zindywidualizować styl i kolorystykę poszczególnych elementów – dachu, ścian, podłogi. Do tej pory wykonaliśmy tak wiele wyrazistych realizacji, że do większości pomysłów, które przynoszą nam klienci, można odnieść się oglądając zdjęcia naszych dotychczasowych projektów.

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Bydgoszcz? SKONTAKTUJ SIĘ!

Rozumiemy, że konieczne jest posiadanie pełnej wizualizacji efektu końcowego, w tym celu oferujemy bazę zdjęć naszych prac. Pracujemy sumiennie, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb, takie jak dostosowanie grubości izolacji ścian zewnętrznych i dachu/podłogi. Możemy również zapewnić ogrzewanie elektryczne, podłogowe lub gazowe, tak aby Państwa zadowolić. Również energooszczędne oświetlenie LED zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz jest wliczone w nasze usługi. Ponadto mogą Państwo wybierać spośród wielu dodatkowych elementów wyposażenia, takich jak meble, sprzęt AGD, artykuły elektroniczne, a także klimatyzacja czy rolety przeciwsłoneczne. Aby zagwarantować najwyższy poziom jakości, posiadamy własną stolarnię, w której wykonujemy i montujemy meble na wymiar, co znacznie skraca czas realizacji.