Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Sarbinowo: Budowa domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kompleksowe realizacje domów mobilnych w miejscowości Sarbinowo

Przez cały rok produkujemy przenośne mieszkania, które nie wymagają pozwolenia na budowę. Można je umieścić niemal wszędzie i przenieść, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.
W Polsce, wykorzystanie domów mobilnych powoli, ale nieubłaganie wzrasta w drugiej dekadzie XXI wieku ze względu na poprawę stylu życia znacznej części społeczeństwa. Pod względem finansowym większość mieszkańców metropolii i dużych miast odnotowała znaczny postęp. Skokowy wzrost wynagrodzeń wynika na ogół z podjęcia dodatkowej pracy lub bardziej wydajnej pracy – czasem jednego i drugiego.
W obecnych czasach, kiedy życie wydaje się być coraz bardziej zajęte i nie ma czasu na relaks, znalezienie spokojnego miejsca na łonie natury staje się coraz bardziej atrakcyjne. Domy mobilne stały się ostatnio poszukiwanym wyborem wśród osób szukających ucieczki od ciągłego zgiełku – a to dzięki niezwykłej zalecie domów mobilnych – ich szybkiej instalacji!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Oferujemy domki zbudowane z wysokogatunkowego drewna świerkowego, które pozyskiwane jest ze sprawdzonego tartaku. Każdy drewniany element jest starannie suszony dla zwiększenia trwałości. Cała konstrukcja jest mobilna i siedzi na stalowym stelażu z kółkami, aby zapewnić wygodę. Nasze domki przekraczają wszelkie normy i są wyposażone w wysokiej jakości materiały wykończeniowe, które spełnią Państwa oczekiwania. Są one również ocieplone wełną mineralną i posiadają kompletne instalacje, a także komfortową wysokość wnętrza, co pozwala na przebywanie w nich przez cały rok. Każda chata jest wykonywana na zamówienie, a klient może wybrać układ i kolorystykę. Oferujemy rozmiary od 15m2, choć wielkość pojedynczego modułu jest ograniczona do 4m szerokości i 12m długości. Można jednak łączyć moduły, aby stworzyć większe domy mobilne! Jesteśmy podekscytowani, że możemy zapewnić Państwu te najwyższej klasy domki!

W Sarbinowo bywamy często z uwagi na dużą liczbę interesantów!

Zanim zabierzemy się do pracy nad budową Twojego idealnego domu mobilnego, ocenimy Twoje potrzeby i oczekiwania – żaden szczegół nie zostanie pominięty! Dzięki fachowym poradom znajdziemy ekonomiczne rozwiązania, które będą praktyczne i odzwierciedlą Twoje preferencje. Rezultat projektu będzie efektem naszej współpracy i będzie dokładnie taki, jaki sobie wymyśliliśmy!

Możesz stworzyć swój wymarzony dom w dowolnym rozmiarze, w komplecie z niestandardowym rozmieszczeniem pokoi i okien, sypialni – you name it! Z naszą pomocą możesz również dostosować styl i kolor różnych elementów – takich jak dach, ściany i podłoga. Pracowaliśmy nad wieloma projektami, więc istnieje szansa, że mamy zdjęcia poprzednich kreacji, które mogą służyć jako źródło inspiracji!

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Sarbinowo – ZADZWOŃ

Dzięki naszej bogatej kolekcji zdjęć, łatwo jest wyobrazić sobie efekt końcowy wybranego przez Państwa rozwiązania. Ponadto, w zależności od Państwa wymagań, możemy zmodyfikować takie elementy jak izolacja ścian zewnętrznych oraz dach/podłoga, aby zapewnić ochronę Państwa domu przed czynnikami zewnętrznymi zgodnie z Państwa życzeniem. Na życzenie możemy wdrożyć ogrzewanie elektryczne, podłogowe lub gazowe. Zadowolenie klienta jest zawsze naszym priorytetem, więc zajmiemy się takimi szczegółami jak energooszczędne oświetlenie LED wewnątrz i na zewnątrz. Ponadto mamy dla Ciebie dodatkowe akcesoria do wyboru, takie jak meble, sprzęt AGD, elementy elektroniczne, a także klimatyzację czy rolety przeciwsłoneczne! Co więcej, posiadamy własną stolarnię, dzięki czemu możesz zamówić meble idealnie dopasowane i zmontowane, co znacząco wpływa na całkowity czas realizacji zamówienia.