Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Przeźmierowo: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kompleksowe budowanie domów mobilnych w miejscowości Przeźmierowo

Produkowaliśmy domy mobilne bez konieczności uzyskiwania pozwoleń na budowę, które można postawić w dowolnym miejscu i przemieszczać w razie potrzeby. W drugiej dekadzie XXI wieku popularność domów mobilnych w Polsce stopniowo wzrastała, ze względu na poprawę jakości życia dużej części społeczeństwa, gdzie wyższe zarobki były wynikiem podjęcia większej ilości pracy lub pracy bardziej wydajnej – lub obu! W czasach, gdy życie staje się coraz szybsze i bardziej zabiegane, idea ucieczki w spokojne miejsce na łonie natury staje się coraz bardziej atrakcyjna. Domy mobilne stały się ulubionym sposobem ucieczki od wszechobecnego pośpiechu i zamieszania – a to z powodu ich niezwykłej zalety – szybkiej budowy!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

W Mobildom nasz entuzjazm dla budowania domów mobilnych dorównuje jedynie naszemu doświadczeniu w tej dziedzinie. Niezależnie od tego, co nasi klienci mają w głowie, my możemy to zrealizować. Dostosowujemy nasze projekty do indywidualnych potrzeb każdego klienta – jego idealnego domu mobilnego. Bierzemy pod uwagę każdy szczegół, tak aby produkt końcowy był dostosowany do potrzeb klienta. Wszystkie tworzone przez nas domy mobilne są wyjątkowe – każdy ma swój własny, niepowtarzalny charakter. Kształtują je przyszli właściciele, którzy dbają o to, aby miały wszystkie udogodnienia, których potrzebują, aby czuć się jak w domu. Nasze wieloletnie doświadczenie, wiedza, którą zdobyliśmy z biegiem czasu oraz entuzjazm są kluczowymi elementami każdego projektu.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Przeźmierowo bywamy często – to teren naszego działania!

Przed rozpoczęciem budowy Twojego domu mobilnego zawsze poświęcamy czas na pełne zrozumienie Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki naszej profesjonalnej wiedzy możemy określić najbardziej odpowiednie i opłacalne rozwiązania dla Ciebie. Ostateczny projekt będzie wynikiem naszej ścisłej współpracy i będzie odzwierciedlał osiągnięte przez nas porozumienie.

Możesz wybrać rozmiar, układ pomieszczeń i rozmieszczenie okien, które chcesz. Możesz nawet zdecydować o liczbie sypialni. Nie oferujemy tylko gotowych opcji z katalogu; możesz spersonalizować estetykę, taką jak dach, ściany i podłogi, z różnymi kolorami i stylami. W przeszłości zrealizowaliśmy wiele projektów, więc jeśli masz jakieś pomysły, możemy pokazać Ci zdjęcia naszych poprzednich realizacji.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Przeźmierowo – ZADZWOŃ

Dzięki naszej kolekcji zdjęć o wiele łatwiej jest wyobrazić sobie ostateczny efekt wybranego rozwiązania. Dodatkowo możemy dostosować do Twoich potrzeb takie rzeczy jak grubość izolacji na ścianach zewnętrznych i dachu/podłodze, dzięki czemu Twój dom będzie chroniony przed czynnikami zewnętrznymi w sposób, który preferujesz. Na życzenie klienta możemy wykonać ogrzewanie elektryczne, podłogowe lub gazowe. Twoja satysfakcja jest zawsze na szczycie naszej listy, dlatego zadbamy o takie szczegóły jak energooszczędne oświetlenie LED wewnątrz i na zewnątrz przyczepy. Zapewniamy również dodatkowe wyposażenie do wyboru, takie jak meble, sprzęt AGD, urządzenia elektroniczne, klimatyzacja czy filtry przeciwsłoneczne! A co najlepsze – mamy własną stolarnię, więc możesz zamówić meble idealnie dopasowane, z montażem – co znacznie wpływa na ogólny czas realizacji.