Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Darłowo: Producent domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Darłowo: Profesjonalne stawianie domów mobilnych

Nasze domki wykonane są z najwyższej klasy drewna świerkowego, pozyskanego ze sprawdzonego tartaku. Wszystkie elementy drewniane są odpowiednio suszone, co zapewnia wieloletnią odporność. Cała konstrukcja posiada stalowy stelaż i koła, dzięki czemu można ją z łatwością przemieszczać. Domek jest wykonany z najwyższej jakości materiałów – z pewnością będziesz zadowolony z efektu końcowego. Posiada on również wszystkie niezbędne instalacje, w tym izolację z wełny mineralnej, dzięki czemu możesz cieszyć się komfortowym mieszkaniem przez cały rok. Każdy domek jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta – możesz zdecydować o układzie pomieszczeń i kolorystyce. Nasze domki występują w rozmiarach od 15m2, choć ze względu na możliwość transportu poszczególne moduły ograniczone są do 4m szerokości i 12m długości. Można jednak łączyć wiele modułów, tworząc większe domki mobilne.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasz domek jest wykonany z drewna świerkowego, które pozyskujemy ze sprawdzonego tartaku. Używamy tylko najlepszych elementów drewnianych, które przeszły odpowiednie suszenie, co gwarantuje ich trwałość.
Cała konstrukcja jest przenośna, ponieważ osadzona jest na stalowym stelażu, który posiada kółka.
Domek ten spełnia wszelkie standardy, wykonany jest z najwyższej klasy materiałów wykończeniowych (na pewno spełni Twoje oczekiwania), dzięki czemu po udekorowaniu możesz w nim zamieszkać na cały rok (wyłożony jest wełną mineralną i posiada pełne instalacje, a także pojemną wysokość wewnątrz).
Każdy domek jest robiony na zamówienie. Rozmieszczenie pomieszczeń oraz paleta kolorów może zostać omówiona z klientem.
Chatka występuje w rozmiarach zaczynających się od 15m2. Ze względu na wymogi dostawy, wielkość jednego modułu jest ograniczona do 4m szerokości i 12m długości. Moduły można jednak łączyć, tworząc większe domy mobilne.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Darłowo bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Jesteśmy podekscytowani, że możemy zaoferować naszym klientom transport domów mobilnych. Przed przeprowadzką dbamy o to, aby złożyć wizytę na miejscu i spełnić wszystkie wymogi prawne i pozwolenia. Zapewniamy również ubezpieczenie na czas transportu. Ponadto zapewniamy licencjonowanego pilota, który towarzyszy ciężarówce i nadzoruje proces, w razie potrzeby zatrzymując ruch na drodze, aby ciężarówka mogła podjechać pod wjazd na działkę. Następnie dom jest ściągany z naczepy za pomocą małego ciągnika, który ze względu na swoje gabaryty i skrętność jest bardziej zwrotny. Koniecznie wybrukuj ścieżkę, bo domek jest dość ciężki (waga pustego to kilka ton, a umeblowany może osiągnąć nawet 10 000 kg). Na koniec upewnij się, że wejście jest co najmniej o metr szersze niż domek dla ostrożności.

Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu mobilnego w miejscowości Darłowo – ZADZWOŃ

Budowa domu mobilnego trwa zazwyczaj około 3 miesięcy, jednak czas ten może ulec skróceniu lub wydłużeniu w zależności od wielkości, modelu i jakości domu, a także wszelkich dodatkowych elementów wyposażenia. Ponadto, ilość bieżących zamówień może również wpłynąć na szybkość budowy domu mobilnego – większość zamówień przyjmowana jest wiosną i latem. W dzisiejszym świecie, w którym ceny rosną, coraz trudniej jest zbudować dom ze względu na brak środków i ograniczenia kredytowe. Domy mobilne stanowią doskonałe rozwiązanie tego problemu, pozwalając ludziom na szybkie postawienie domu, bez przekraczania budżetu, ponieważ całkowity koszt jest znany z góry!