Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Karpniki: Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Kompleksowe realizacje domów mobilnych w miejscowości Karpniki

Jesteśmy w stanie produkować domy mobilne przez cały rok bez konieczności uzyskania pozwolenia na budowę. Konstrukcje te można postawić niemal wszędzie i przenosić, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.
Wykorzystanie domów mobilnych w Polsce stopniowo wzrastało w drugiej dekadzie XXI wieku wraz z poprawą poziomu życia większości społeczeństwa. Pod względem finansowym, zwłaszcza dla osób mieszkających w średnich i dużych miastach, życie stało się znacznie wygodniejsze. Ludzie często byli w stanie zwiększyć swoje dochody, biorąc dodatkowe godziny pracy lub będąc bardziej produktywnymi – a czasem jedno i drugie.
Ponieważ życie ostatnio toczy się w szybszym tempie i nigdy nie ma sekundy na relaks, znalezienie spokojnego miejsca w przyrodzie staje się bardziej pożądaną opcją. Domy mobilne są ostatnio popularną decyzją wśród tych, którzy próbują odpocząć od codziennego zgiełku – a to dzięki niesamowitej zalecie domów mobilnych – ich szybkiemu montażowi!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki są wykonane z drewna świerkowego pochodzącego z zaufanego tartaku i używamy tylko najwyższej jakości kawałków drewna, które są starannie suszone dla maksymalnej trwałości. Cała konstrukcja jest łatwa do przenoszenia, ponieważ jest osadzona na stalowej ramie z kółkami. Domek jest zbudowany zgodnie z wszelkimi normami i jest wyposażony w najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Jest ocieplony wełną mineralną i posiada wszystkie niezbędne instalacje oraz uroczą wysokość wnętrza, dzięki czemu można w nim przebywać przez cały rok. Każdy domek jest robiony na zamówienie, wspólnie z klientem ustalamy układ pomieszczeń i kolorystykę. Domki zaczynają się od 15m2 i mogą być łączone w większe mobilne domy, ale ze względu na potrzeby transportowe maksymalny rozmiar jednego modułu to 4m szerokości i 12m długości. Jesteśmy naprawdę podekscytowani możliwościami, jakie oferują te niesamowite domki!

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Karpniki bywamy często – to teren naszego stałego działania!

Jesteśmy po to, aby zabezpieczyć transport mobile home na działkę klienta. Zapewniamy przeprowadzenie wizji lokalnej przed transportem, aby spełnione zostały wszystkie wymogi prawne i pozwolenia. Dodatkowo sam transport jest ubezpieczony i zawsze towarzyszy mu licencjonowany pilot. Pilot przejmie okoliczną drogę i zatrzyma ruch, aby umożliwić wjazd ciężarówki na działkę. Następnie dom zostanie ściągnięty z naczepy za pomocą małego ciągnika, który dzięki swoim rozmiarom i skrętności zapewnia większą zwrotność. Konieczne jest utwardzenie nawierzchni, ponieważ domek jest dobrze ocieplony i ma dużą wagę (masa własna może wynosić kilka ton, a z meblami nawet 10 000 kg). Polecamy uwzględnić szerokość wjazdu, powinien on być przynajmniej o 1 metr szerszy od domku dla bezpieczeństwa wszystkich.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Karpniki – ZADZWOŃ

Mamy towar, aby spełnić Twoje marzenia o małym domku! Dzięki naszej bogatej bibliotece zdjęć, możesz łatwo wyobrazić sobie produkt końcowy. Ponadto możemy dostosować grubość izolacji ścian i dachu/podłogi, aby zapewnić, że Twoje mieszkanie będzie odporne na warunki atmosferyczne, zgodnie z Twoimi dokładnymi specyfikacjami. Zadbamy o ogrzewanie i oświetlenie LED, a także o wszelkie dodatki, takie jak meble, urządzenia, sprzęt elektroniczny i klimatyzacja. A oto prawdziwy hit: mamy własną stolarnię, więc możesz otrzymać swoje meble idealnie dopasowane i zmontowane, co naprawdę pomaga skrócić czas produkcji.