Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Rumia: Domy mobilne – producent

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Rumia: Profesjonalne realizacje domów mobilnych

Nasz zachwycający domek zbudowany jest z drewna świerkowego pochodzącego z zaprzyjaźnionego tartaku, a do jego budowy wykorzystywane są tylko najlepszej klasy elementy drewniane, które są odpowiednio suszone dla zachowania jakości i trwałości. Osadzony jest na stalowym stelażu z kółkami, więc jest całkowicie mobilny, a także spełnia wszelkie normy. Wykonany jest z doskonałych materiałów wykończeniowych, dzięki czemu można w nim mieszkać przez cały rok – jest ocieplony wełną mineralną, posiada pełne instalacje i wygodną wysokość wnętrza. Każdy domek jest wykonywany na zamówienie według specyfikacji klienta – decyduje o nim układ pomieszczeń i kolorystyka. Najmniejszy dostępny rozmiar to 15m2, a największy, biorąc pod uwagę potrzeby transportowe, może mieć 4m szerokości i 12m długości, ale moduły te można łączyć ze sobą, uzyskując większe domy mobilne.

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasze domki są ręcznie wykonane z drewna świerkowego, pobieranego z tartaku, z którym mamy dobre relacje. Wszystkie elementy są najwyższej jakości i zostały dokładnie wysuszone, dzięki czemu są niezwykle trwałe.
Cała konstrukcja jest przenośna, ponieważ stoi na metalowej ramie z kółkami. Spełnia wszystkie przepisy i jest wykonana z najwyższej klasy materiałów, co gwarantuje, że będziesz zadowolony z efektu. Jest również ocieplony wełną mineralną i posiada wszystkie niezbędne instalacje, a także pojemne wnętrze, dzięki czemu można się do niego wprowadzić i przebywać przez cały rok.
Każdy domek wykonywany jest na zamówienie, a układ pomieszczeń i kolorystyka ustalane są z klientem. Wielkość zaczyna się od 15m2, a ze względu na konieczność transportu, szerokość pojedynczego modułu jest ograniczona do 4m, a długość do 12m. Niemniej jednak moduły można łączyć, tworząc większe, mobilne mieszkania.

Domek mobilny
Domek mobilny

W miejscowości Rumia bywamy często – to teren naszego działania!

Możemy z łatwością dostarczyć Twój mobile home na Twoją posesję. Wcześniej przyjedziemy, aby sprawdzić miejsce i upewnić się, że wszystkie wymogi prawne i pozwolenia są na miejscu. Gwarantujemy również, że transport jest ubezpieczony. Ponadto dbamy o to, by ciężarówce towarzyszył odpowiednio wykwalifikowany pilot, który zajmie się sterowaniem ruchem (w razie potrzeby), gdy ciężarówka będzie zbliżać się do wjazdu na działkę. Następnie za pomocą mocnego, a zarazem kompaktowego ciągnika zniesiemy dom z naczepy. Ułożenie nawierzchni jest niezbędne, ponieważ domek jest dość ciężki (masa własna to kilka ton, a przy pełnym wyposażeniu może osiągnąć nawet 10 000 kg)! Na koniec pamiętaj, że szerokość wjazdu powinna być przynajmniej o metr szersza niż domek – ze względów bezpieczeństwa.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy mobilne w miejscowości Rumia – ZADZWOŃ

Ułatwiamy wyobrażenie sobie, jak wybrane przez Państwa rozwiązanie będzie wyglądać, udostępniając bazę zdjęć efektu końcowego. Aby spełnić Twoje potrzeby, możemy dostosować takie aspekty jak grubość izolacji wokół ścian i dachu/podłogi. Opcje ogrzewania, takie jak elektryczne, podłogowe czy gazowe, są dostępne na życzenie. A priorytetem jest dla nas Twoja satysfakcja, więc zadbamy o takie szczegóły jak energooszczędne oświetlenie LED wewnątrz i na zewnątrz. Ponadto możesz wybrać dodatkowe wyposażenie, takie jak meble, urządzenia, elektronika, klimatyzacja i rolety przeciwsłoneczne! Posiadamy własną stolarnię, więc możesz zamówić meble idealnie dopasowane i gotowe do montażu – co skraca całkowity czas dostawy.