Lokalizacja

84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104
Formularz on-line
Szybka wycena
KONTAKT
English:
ENGLISH VERSION
Adres:84-200 Wejherowo, I Brygady Pancernej WP 104

We have prepared an English version of our website

Mścice k. Koszalina: Budowa domów mobilnych

4 modele domków prosto od producentaRodzaje całorocznych domków mobilnych

Mścice k. Koszalina: Profesjonalna budowa domów szkieletowych

Wykonujemy mieszkania ruchome bez konieczności uzyskiwania jakichkolwiek pozwoleń na budowę. Można je zamontować niemal wszędzie i dowolnie przemieszczać.
W drugiej połowie XXI wieku powszechność domów mobilnych w Polsce zaczęła systematycznie rosnąć wraz ze wzrostem poziomu życia dużej części społeczeństwa. Pod względem finansowym, zwłaszcza wśród mieszkańców dużych i średnich miast, nastąpiła znaczna poprawa. Wynikało to głównie z podejmowania dodatkowych obowiązków lub bycia bardziej produktywnym – zazwyczaj jedno i drugie.
Ostatnio, ze względu na gorączkowe tempo życia, posiadanie spokojnego schronienia na odludziu stało się dość atrakcyjne. Domy mobilne stały się popularną opcją dla osób szukających wytchnienia od ciągłego zabiegania – a wszystko dzięki niezwykłej szybkości ich montażu!

XS

3300zł/m2

3000zł/m2*

Domek mobilny w rozmiarze XS

pow. 15 - 19,90 m2Domek XS

Kawalerka lub biuro

Nowość!Domek XS dla 4 osób
S

3200zł/m2

2900zł/m2*

pow. 20 - 24,90 m2Domek S

Sypialnia w aneksie lub w stylu kuszetki

Nowość!Domek S + antresola
M

3100zł/m2

2800zł/m2*

pow. 25 - 29,90 m2Domek M

Jedna zamykana sypialnia

L

3000zł/m2

2700zł/m2*

pow. 30 - 35m2Domek L

Dwie (lub nawet 3) zamykane sypialnie

Nowość!Domek L + 2 antresole
* Letnia Promocja (do -10%) - tylko w czerwcu 2023
Telefon
Email

Napisz do nas

To jest podstawowy formularz kontaktowy - do ogólnych pytań. Formularz wyceny znajduje się tutaj
Link do Polityki prywatności = https://mobildom.pl/polityka-prywatnosci/

Nasz domek zbudowany jest z wysokiej klasy, suszonego w piecu drewna świerkowego pochodzącego ze sprawdzonego tartaku. Cała konstrukcja jest mobilna, gdyż osadzona jest na stalowym stelażu z kółkami. Domek wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i z pewnością przekroczy Państwa oczekiwania, ponieważ jest ocieplony wełną mineralną i posiada wszystkie niezbędne instalacje oraz komfortową wysokość wnętrza. Każdy domek jest wykonywany na zamówienie, a układ pomieszczeń i kolorystyka są dostosowane do życzeń klienta. Najmniejszy dostępny rozmiar to 15m2, a maksymalne wymiary ze względu na transport to 4m szerokości i 12m długości. Można jednak łączyć wiele modułów, tworząc większe domy mobilne.

Domek mobilny
Domek mobilny

W Mścice k. Koszalina bywamy często z uwagi na dużą liczbę interesantów!

Mamy przyjemność zaoferować transport mobile home na posesję klienta. Proces ten rozpoczyna się zazwyczaj od wizyty na miejscu. Sprawdzane są wszystkie wymogi prawne i pozwolenia, a transport jest ubezpieczony. Akredytowany pilot będzie towarzyszył transportowi przez cały czas. Pilot zablokuje też w razie potrzeby drogę, gdy ciężarówka podjedzie pod wjazd na działkę. Do zdjęcia domu z przyczepy używa się małego ciągnika, gdyż ze względu na swoje rozmiary i skrętność jest on bardziej zwrotny. Ważne jest, aby zapewnić wyrównanie terenu, ponieważ dom jest izolowany i może ważyć do 10 000 kg, gdy jest w pełni umeblowany. Upewnij się, że wejście jest co najmniej o jeden metr szersze niż dom dla bezpieczeństwa.

Interesuje Cię budowa domu mobilnego? Jesteś z Mścice k. Koszalina? SKONTAKTUJ SIĘ!

Zwykle budowa domu mobilnego trwa około trzech miesięcy, ale może się to rozciągnąć lub skurczyć w zależności od wielkości, modelu, jakości i armatury, którą się wybierze. Liczba zamówień przyjmowanych w danym momencie, w tym tych w kolejce, również przyczynia się do tego, jak długo to potrwa. Generalnie najwięcej zamówień przychodzi w cieplejszych miesiącach.
W dobie gwałtownie rosnących cen, budowa domu – nawet niewielkiego – często jest wstrzymywana ze względu na stan rynku mieszkaniowego, niedobór materiałów i limity kredytowe. Ale domy mobilne stanowią wygodną odpowiedź na ten dylemat, zapewniając szybki i opłacalny sposób budowy bez przekraczania budżetu – ponieważ cały koszt wykonania domu jest znany od początku!